Sefa Doğanay yeni imajıyla Can Yaman’a benzedi

Kabiliyet Sizsiniz yarışmasıyla ünlenen ve yaptığı taklitlerle beğeni toplayan Sefa Doğanay, sosyal medya hesabından paylaştığı yeni poz ile Can Yaman’a benzetildi.
Takip et
Sefa Doğanay yeni imajıyla Can Yaman’a benzedi
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Meşhur adların taklitlerini yaparak takipçilerini kahkahaya boğan komedyen Sefa Doğanay, sosyal medya hesabından bu defa yeni imajını paylaştı.

Saçlarını uzatıp tarz değişikliğine giden Doğanay, yeni imajıyla takipçilerini şaşırttı.

Sefa Doğanay yeni imajıyla Can Yaman’a benzedi

Komedyen, “90’lı senelerde fırtına gibi esen, şuanda ise sade bir yaşam süren popçu stili” notuyla paylaştığı yeni poz ile meşhur oyuncu Can Yaman’a benzetildi.

Sefa Doğanay’ın yeni karesine, “Sefa Yaman”, “Bir an görünce Can Yaman sandım”, “Bu tarz size çok yakışmış” gibi yorumlar yapıldı.

Sefa Doğanay yeni imajıyla Can Yaman’a benzedi

SEFA DOĞANAY KİMDİR?

30 Eylül 1992 doğumlu Sefa Doğanay 2011 yılında katılmış olduğu Kabiliyet Sizsiniz yarışmasında yapmış olduğu taklitler ile büyük beğeni toplamış ve yarışmayı kazanarak kendisini bütün Türkiye’ye tanıtmıştır. Yarışmanın sonrasında dizi ve programlarda yer verilen Sefa Doğanay 3 kardeş’in en büyüğüdür.

2011’DE BİRİNCİ OLDU

Taklit kabiliyetini çok küçük yaşlarda keşfeden Sefa, izlediği bütün sanatçıların taklitleri yanı sıra çevresinde bilinen ve tanınan kişileri de taklit ederek herkesin sempatisini kazandı.

2011 senesinde Acun Ilıcalı’nın yapımcılığını üstlendiği “Kabiliyet Sizsiniz Türkiye” yarışmasında birinci olarak bütün Türkiye’de tanınmıştır.

2011 senesinde Acun Ilıcalı yapımcılığında yapılan Kabiliyet Sizsiniz Türkiye yarışmasında birinci olan başarılı şovmen, 250 bin TL ödülü kazanmıştır.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.