Sefa Doğanay Belalı Hayranıyla Mahkemelik Oldu

Ünlü komedyen Sefa Doğanay, sosyal medyada kendisini rahatsız ettiğini iddia ettiği hayranını dava etti. İkili bugün hakim karşısına çıktı.

Ünlü komedyen Sefa Doğanay, kendisine sosyal medya hesaplarından mesaj atan, posta yoluyla da mektup gönderen takipçisini şikayet etti. Mahkemede karşı karşıya gelen Sefa Doğanay ve dava ettiği kadın, hakim karşısında savunma ve gerekçelerini anlattı.

EVİMİN ÖNÜNE KADAR GELDİ

Ünlü komedyen Sefa Doğanay, Kuduret Dinar isimli kadının kendisini önce sosyal medya hesaplarından taciz ve tehdit ettiğini sonra da ev adresine mektup göndermeye başladığını belirtti. Sosyal medyadan kendisine taciz içerikli mesajlar attığını ve hakaret ettiğini söyleyen Doğanay, tehdit edildiğini ve kadının, evinin önüne kadar geldiğini söyledi. Hakkında 3 kez uzaklaştırma kararı çıkarttığını söyleyen Doğanay, Kuduret Dinar’ın, hayatını tehdit ettiğini belirtti.

Tüm bu suçlamalara Kuduret Dinar, ”Evet mesaj attım ama hakaret içeren mesajları başkası atmış. Evinin adresini sosyal medya hesabından buldum. Ben sevdim, o beni dava etti.” dedi.

Evinin adresinin sosyal medya hesaplarında olmadığını söyleyen Doğanay, hayatını tehdit eden bu kadının cezalandırılması gerektiğini söyledi. Dava ileri bir tarihe ertelendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı