adplus-dvertising

Sedef Nur Çağlar Olayına Skandal Fuhuş Yorumu

Müdafa-i İslam Hareketi Genel Başkanı, İsmailağa Cemaati mensubu Erdem Özveren, Sedef Nur Çağlar olayı için skandal açıklamalarda bulundu.
Takip et
Sedef Nur Çağlar Olayına Skandal Fuhuş Yorumu
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Müdafa-i İslam Hareketi Genel Başkanı İsmailağa Cemaati üyesi Erdem Özveren’den tepki çekecek sözler… Erdem Özveren, Kocaeli’de 7. kattaki daireden şüpheli bir şekilde düşerek yaşam mücadelesi veren Sedef Nur Çağlar olayına yönelik “2 Üniversiteli Kız-2 Polis 1 Evde. Alkol Var, Fuhuş Var, Şiddet Var, Ölüm Var” ifadelerini kullandı.

Sedef Nur Çağlar Olayına Skandal Fuhuş Yorumu

“FUHUŞHANELER”
“Fuhuşhaneler” diyen Erdem Özveren “Tarikatlar Kapatılsın Diyenler de Ne Hikmetse Ses Yok, Seda Yok. Hiçbiri İçki Bayiileri ve Fuhuşhaneler Kapatılsın Diyemiyor” diye ekledi.

Erdem Özveren sözlerini “Genele Bağlayıp Üniversiteler ve Emniyet Kapatılsın Diye Saçmalamıyor” şeklinde bitirdi.

Sedef Nur Çağlar Olayına Skandal Fuhuş Yorumu

FUHUŞ EVLERİ
Sakarya Üniversitesi Öğretim Üyesi Ebubekir Sofuoğlu da 16 Aralık 2020’de Akit TV’de üniversiteler için ‘fuhuş evleri’ nitelemesinde bulunmuştu. ‘Z’ kuşağını hedef alan Ebubekir Sofuoğlu, üniversiteler konuşulurken “Neredeyse fuhuş evleri” demişti. Hakkında hem üniversite hem de savcılık soruşturma başlatmıştı.

İLK VUKATI DEĞİL
Erdem Özveren’in bu ilk vukuatı değil… Erdem Özveren 2017 yılında da Türkiye Cumhuriyet’in kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün Nutuk’una dil uzatmıştı. Erdem Özveren “Nutuk okuyup Kemalist, komünist, ateist olacağına, akaid, siyer, tefsir, fıkıh, ilmihal, hadis oku” yorumunda bulunmuştu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.