Sedat Peker’den Yılmaz Özdil’in Son Cüret kitabına reklam!

Yılmaz Özdil'in halen satışta olan Son Cüret kitabı Sedat Peker'in yayınladığı son video ile gündeme geldi. Peker tarafından siyasilerle ilgili suçlamalar ve eleştiriler içeren videoda masada duran Özdil'in kitabının ön plana çıkartılması reklam iddialarını gündeme getirdi.
Takip et
Sedat Peker’den Yılmaz Özdil’in Son Cüret kitabına reklam!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Videoda yayınlarından her hangi bir maddi gelir elde etmeyi düşünmediğini söyleyen Sedat Peker, “ben bu işi reklam için yapmıyorum” ifadelerini kullanarak sözlerine başlıyor. Ancak masada duran Yılmaz Özdil’in Son cüret kitabı gerek durduğu yer gerekse kamera konumu sebebiyle tam bir reklam niteliğinde görünüyor. Ayrıca videonun yayınlandığı tarihle birlikte kitabın arama motorlarında ki reklamlarının da yoğunlaştırılmış olması bir satış stratejisi olarak düşünülüyor.

Sedat Peker’den Yılmaz Özdil’in Son Cüret kitabına reklam!

Yılmaz Özdil, Son Cüret isimli kitabını “yeni çıkan kitabı Son Cüret’i Twitter’da “Emeğinin, alın terinin vücut bulmuş halini görmek insanı gerçekten mutlu ediyor. Hasan Tahsin’in bağımsız onurlu ruhuna adadık. Milli mücadelenin bilinen ve bilinmeyen bütün kahramanlarına saygı duruşu olarak kaleme aldım. 12 yıl çalıştım. Günlük mesaimin yanında sayısız suç duyuruları, davalar, iftiralar, linç kampanyaları eşliğinde yürüyen 12 zorlu yıl. Nihayet tamamladım. Bundan sonra size emanet. 12 yılın emeğini ilk sayfasını çevirdikten sonra elinizden bırakmadan 12 saatte bitirme duygusuyla okursanız kendimi gerçekten başarılı sayarım” notuyla paylaştı.” notu ile paylaşmıştı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.