adplus-dvertising

Sedat Peker’den Süleyman Soylu’ya 1 Ekim’de hediye!

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker Twitter hesabından yaptığı paylaşımlarla İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'ya yüklendi. Peker açıklamalarında 1 Ekim'i işaret etti.
Takip et
Sedat Peker’den Süleyman Soylu’ya 1 Ekim’de hediye!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker’in hedefinde yine İçişleri Bakanı Süleyman Soylu vardı. Peker, Meclisin açılış tarihi olan 1 Ekim’de Soylu’ya sürprizi olduğunu yazdı.

Peker, “Benim en sevdiğim hastam süslü sülüman, son günlerdeki tavırların doktorun olarak beni çok mutlu etti. Bu yüzden 1 Ekim meclis açılışında sana çok güzel bir hediye hazırladım. Şimdi huzur içinde tatilini yap.

Sedat Peker’den Süleyman Soylu’ya 1 Ekim’de hediye!

KAHRAMANMARAŞ’TAKİ CİNSEL İSTİSMAR SKANDALI

Türkiye, Kahramanmaraş bulunan Kur’an kursundaki tecavüz skandalı ile sarsıldı. Olay, 11 yaşındaki B.T.’nin 15 Şubat 2020’de babasını arayarak, yatılı kaldığı kurstaki hocası Ruhullah Çelik’in kendisine uzun süredir cinsel istismarda bulunduğunu anlatması ile ortaya çıktı.

Çelik’in diğer çocuklara da istismarda bulunduğu belirtildi. Peker konu ile ilgili Twitter hesabından değerlendirmelerde bulundu. Peker, “Kahramanmaraş’ın Arınç Kuran kursunda temizlik görevlisiyken hoca olarak atanan alçak, 11 yaşındaki erkek talebelere uzun süredir tecavüz ederken bu iğrençlikleri engellemeyle görevli olanlar halen daha Deizm ve Ateizm hortladı diye yaygara yapıyorlar” dedi. Peker, dini inancını kaybeden gençlerin günahının dini yetkililerin boynuna olduğunu söyledi.

Diyanet İşleri Başkanlığı çalışanlarının üye olduğu Mil Diyanet-Sen, “Ülkemiz diktatörlükle yönetilseydi, o diktatör senin gibi terbiye yoksunu gazetecinin dilini keserdi” diyerek Sözcü yazarı Yılmaz Özdil’i hedef almıştı. Sendika, Yılmaz Özdil gibilerin cenazesinin camilere sokulmaması çağrısı yapmıştı.

Bu olayı hatırlatan Peker, “Yılmaz Özdil camilere sokulmasın diye yaygara yapacağınıza siz öncelikle Yüce ALLAH’ın kutsal dinini öğrenmek için Kuran kurslarına giden çocukları bu sapık sözde hocalardan koruyun.” ifadelerini kullandı.

Sedat Peker’den Süleyman Soylu’ya 1 Ekim’de hediye!

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.