Sedat Peker videoları izle!

18 Mayıs 2021, 09:57 tarihinde eklendi
Son günlerde hükümet karşıtı videolar yayınlayan Sedat Peker özellikle sosyal medya üzerinde tartışmalara sebep oluyor. Yurt dışında yaşayan ve İçişleri Bakanı Süleyman soylu ile ilgili iddialarda bulunan Sedat Peker hemen her geçen gün yeni bir video yayınlayarak gündemde kalmaya çalışıyor.
Takip et
Sedat Peker videoları izle!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Türkiye’de bulunan bazı mekanlarına polis tarafından operasyon düzenlendikten sonra yurt dışından arka arkaya videolar yayınlayan Sedat Peker özellikle İçişleri Bakanı Süleyman Soylu hakkında çeşitli iddialarda bulunuyor.

Peker’in videolar ile yaptığı açıklamalarda yönelttiği suçlamaların tamamı şuan için hiç bir belgeye dayanmıyor. Elinde kanıtları olduğunu söyleyen Peker için Süleyman Soylu’dan da geçtiğimiz günlerde bir açıklama gelmişti.

Sedat Peker videoları izle!

Ayrıca İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, organize suç örgütü lideri Sedat Peker hakkında Ankara Cumhuriyet Başsavcılığına ‘hakaret’ ve ‘iftira’ gerekçesiyle suç duyurusunda bulundu.

Sedat Peker, videolarını sosyal medya üzerinden yayımlarken Türkiye’ye bir daha dönmeyi düşünmediğini de söyledi.

View this post on Instagram

A post shared by SEDAT PEKER (@sedatpeker)

Peker, videolarının tamamını Instagram hesabı üzerinden https://www.instagram.com/sedatpeker/?hl=tr adresinde yayınlıyor.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.