adplus-dvertising

Sedat Peker, uzun süre sonra yeniden ortaya çıktı!

Hakkında organize suç örgütü liderliği suçlamasıyla yakalama kararı olan Sedat Peker’in sosyal medyadan kendisi ile ilgili yapılan “Hiç mi merak etmiyorsunuz ne oldu Peker’e?” biçimindeki paylaşımı beğenmesi dikkat çekti.
Takip et
Sedat Peker, uzun süre sonra yeniden ortaya çıktı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Bir süredir sessizliğe bürünen ve sosyal medyada herhangi bir mesaj paylaşmayan Sedat Peker, uzun süren sessizliğini bir sosyal medya kullanıcısının kendisi hakkında paylaştığı mesajı beğenerek bozdu.

“HİÇ Mİ MERAK ETMİYORSUNUZ?”

Sedat Peker‘in beğendiği mesajda “Tüm muhalefeti toplasanız, sayfa sayfa yolsuzluk açıklasalar 1 adet Sedat Peker videosu kadar etkisi olmaz, adamı kaybettiler ya resmen, video yayınlarken iyiydi, hiç mi merak etmiyorsunuz ne oldu Peker’e?” ifadeleri yer aldı.

Sedat Peker, uzun süre sonra yeniden ortaya çıktı!

İşte Sedat Peker’in beğendiği o paylaşım;

Sedat Peker, uzun süre sonra yeniden ortaya çıktı!

NE OLMUŞTU?

2021’in ocak ayında Türkiye’yi terk eden Sedat Peker, bundan birkaç ay sonra YouTube’da videolar yayımlamaya başladı. Peker, ülkenin gündemine oturan bu videolarda Türkiye’deki üst düzey bürokratların karıştığı yolsuzluklar, cinayetler ve buna benzer iddialara yer verdi. Hakkında birçok defa yakalama kararı çıkan Peker, en son olarak temmuz ayında bir video yayımladı. Peker’in son olarak Birleşik Arap Emirlikleri’nde bulunduğuna dair iddialar ortaya atılmıştı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.