Sedat Peker kiminle evli? özel hayatı ve çocukları!

Organize suç örgütü yöneticisi olmakla suçlanan Sedat Peker yurt dışında yaşıyor. Siyasilerle alakalı yayınladığı videolar nedeniyle Türkiye gündemine oturan Sedat Peker internette en çok arananlar listesinin başında geliyor. Şuanda Dubai'de olan Peker'in özel hayatı ile ilgili detaylar haberimizde.
Takip et
Sedat Peker kiminle evli? özel hayatı ve çocukları!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

YouTube kanalında yayınladığı videolar ve ortaya attığı iddialarla son haftaların en çok konuşulan adlarından biri olan Sedat Peker‘in özel yaşamı da merak edilmeye başlandı.

Sedat Peker kiminle evli? özel hayatı ve çocukları!

CEZAEVİNDE DOĞAN AŞK

Aslen Rizeli olan Peker, 1971 senesinde Sakarya’da doğdu. İlk evliliğini 2001 senesinde sonlandıran Peker, yaşamının aşkı Özge Peker’le ise cezaevinde tanıştı. 2008’de Kandıra Cezaevi‘nde hapis yattığı esnada Avukat Özge Yılmaz ile beraber olmaya başlayan Peker, bir müddet sonra baba olacağını öğrendi. Bu gelişme ardından ikilinin cezaevinde beraber olduğu anlaşıldı. İkili cezaevinde nikah kıydı, bu birliktelikten ilk çocukları Boğaçhan Talha Peker dünyaya geldi.

Sedat Peker kiminle evli? özel hayatı ve çocukları!

HAPİSTEN ÇIKTIKTAN SONRA DÜĞÜN YAPTILAR

Peker’in tahliye olmasından sonra çift için başka bir dönem başladı. Çift, hapishanede başlayan evliliklerini, 2015 senesinde Esma Sultan Yalısı’nda birçok meşhur adın ve siyasinin davetli olduğu bir düğünle taçlandırdı. Peker çiftinin daha sonra iki kız çocuğu oldu.

Sedat Peker kiminle evli? özel hayatı ve çocukları!

“ÖZGE CEHENNEME GİTSEM BİLE PEŞİMDEN GELİR”

Peker, bir röportajında Silivri Cezavi’nde yatarken kardan yolların kapandığı bir gün gardiyanların kendisine ‘Boşuna bekleme, bugün seni kimse ziyarete gelmez’ dediklerini anlattı. Sedat Peker ise görüşe çıkıp beklemek istediğini söylemiş ve 10 dakika sonra eşi Özge’nin ziyarete geldiğini gören gardiyanlar şaşırmış. Peker ise bu vaziyeti şu şekilde anlatmış: “Cezaevi için özgür insanlar orası cehennem diyorlar ya eşim 10 yıldır her gün bu cehenneme geliyor. Fakat ben şundan bile eminim ki bırakın cezaevini ben gerçek cehenneme bir gün gidersem eşimin sorgusuz olarak her ne pahasına olursa olsun oraya bile geleceğini biliyorum.”

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.