Sedat Peker düzeninin bozulmasını istemediği için sustu!

Kendisine düzenlenen operasyonlar sonrasında arka arkaya videolar yayınlayıp çeşitli iddialarda bulunan Sedat Peker bu zamana kadar neden sustun sorusuna cevap olarak “Demek ki insan ara sıra olanaklar oluşmadığı için, kendi düzeni bozulmasın, sevdikleri sıkıntıya girmesin diyerek bildiklerini anlatmıyor” dedi.
Takip et
Sedat Peker düzeninin bozulmasını istemediği için sustu!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Son dönemlerde ortaya attığı iddialarla isminden söz ettiren organize suç örgütü lideri Sedat Peker, yeni bir video daha yayınladı. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu‘nun kendisi hakkındaki açıklamalarına sert sözlerle karşılık veren Peker, “Bildiklerini neden daha önce anlatmadın?” sorusunu yöneltenlere de cevap verdi.

“BENİM KENDİ MESELEM VAR”

Kendisinin bir kurtarıcı ya da Mesih olarak görülmemesi gerektiğini söyleyen Peker, “Ben size Mesih olduğumu mu söyledim? Sizi kurtarmaya geldim, beklenen kurtarıcı benim, ben size bu şekilde bir şey dedim mi? Benim kendi meselem var. Bir baba çocuklarının, eşinin yüzüne baktığında ben sizin şerefinizi koruyabildim onurunu yaşamak ister. Benim meselem bu” ifadelerini kullandı.

“İNSAN ARA SIRA DÜZENİ BOZULMASIN DİYE BİLDİKLERİNİ ANLATMIYOR”

Açıklamasının devamında sevdiklerinin zarar görmemesi için sustuğunu ifade eden Peker, “Demek ki insan ara sıra olanaklar oluşmadığı için, kendi düzeni bozulmasın, sevdikleri sıkıntıya girmesin diyerek bildiklerini anlatmıyor. Fakat bir nokta var. O nokta geldiğinde benim gibi yaşamı plan üstüne geçen adam planlarını rafa kaldırabilir. Aklını tatile yollayabilir. Benim meselem şeref meselesi, benim meselem namus meselesi” dedi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.