Sedat Peker 9. video izle! Sinirlenince gözünün döndüğünü söyleyerek tehdit etti…

Ortaya attığı iddialarla gündeme gelen organize suç örgütü lideri Sedat Peker, 9. videosunu yayınladı. Sinirlendiğinde öfke kontrolü sorunu yaşadığını belirten Peker, kızlarını ağlattığı için 10 yaşındaki oğluna çatal fırlattığını ve çatalın omzuna saplandığını anlattı. Gözünün döndüğünü belirten Peker, “Bir daha onları ağlatırsan seni öldürürüm dedim. Oğlumun kör olmasını göze alıp o çatalı fırlattım. Düşünün ona bunu yapan, diğerlerine ne yapacak.” şeklinde konuştu.
Takip et
Sedat Peker 9. video izle! Sinirlenince gözünün döndüğünü söyleyerek tehdit etti…
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, YouTube kanalında “Yaşadıkça ve yaşlandıkça değil, direndikçe büyürüz.” başlıklı bir video yayınladı.

https://twitter.com/sedat_peker/status/1401395847179476993

“BEN NORMAL BİR ADAMIM DEMEDİM”

Konuşmasının bir bölümünde kendi psikolojik vaziyeti ve evlatlarıyla olan ilişkisine değinen Peker, “Bir şey anlatacağım ama psikolojimin bozuk olduğunu düşüneceksiniz. Ama ben hiçbir zaman psikolojim çok iyi, ben çok normal bir adamım demedim. Yani psikolojim iyi, ama sinirlendiğimde öfke kontrolümü kaybediyorum.” şeklinde konuştu.

“ÇATALI BİR FIRLATTIM BUNA”

Devamında oğlu ve kızlarıyla alakalı bir anısını anlatan Peker, şu şekilde devam etti: “Küçük oğlum Boğaçhan o zaman 10 yaşındaydı. Kardeşlerini ağlatmış ama nasıl bir ağlatmak. ‘Ne oluyor?’ dedim birden kontrolümü kaybettim, kızlarımı ağlatıyorlar ya. O an elimde çatal vardı bir fırlattım buna. Tabii çatal omzuna saplandı. Boğaçhan’ın gözleri büyüdü, annesi zaten ayrı bir dünyaya gider gibi oldu. Aklı çıktı yerinden. Oğlan ‘Baba ben senin çocuğun değil miyim?’ şeklinde konuştu.

“BİR DAHA ONLARI AĞLATIRSAN SENİ ÖLDÜRÜRÜM”

Düşünmeyin ki hemen merhamete geldim, sarıldım. İlk cümlem, bir daha onları ağlatırsan seni öldürürüm oldu. Ben baba olduğumu erkek çocuklarımla değil kız çocuklarımla anladım. O nedenle kendi oğlumun kör olmasını göze alıp o çatalı fırlattım. Düşünün ona bunu yapan, diğerlerine ne yapacak.”

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.