Sedat Peker 8. video izle!

30 Mayıs 2021, 09:08 tarihinde eklendi
Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, tartışmalara sebep olan videolara bir yenisini daha ekledi. Peker, yayınladığı videosuna "(8.BÖLÜM) Fırtınalarla Büyüyen Fidanlar Rüzgarlarla Yıkılmazlar." başlığını attı. Videoda İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun geçen hafta katıldığı canlı yayın programında söyledikleri konu alındı.
Takip et
Sedat Peker 8. video izle!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

YouTube üstünden yayınladığı videolar ve iddialarıyla Türkiye’de büyük münakaşa oluşturan Sedat Peker, bugün “Fırtınalarla Büyüyen Fidanlar Rüzgarlarla Yıkılmazlar” başlıklı 8. videosunu yayınladı. Peker’in hedefinde bu defa son zamanda münakaşa yaşadığı İçişleri Bakanı Süleyman Soylu‘nun katıldığı program ve kendisine iddialarla alakalı sorular yöneltmek için canlı yayına katılan basın mensupları var.

“IŞIK TUTULMUŞ TAVŞAN GİBİ KALDI”

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Habertürk’te Kübra Par’ın sunduğu programda basın mensupları Veyis Ateş, Mehmet Akif Ersoy, Merdan Yanardağ ve İsmail Saymaz‘ın sorularını yanıtlamıştı. Soylu’nun kendisi ile ilgili ortaya atılan iddialara karşı açıklamalarda bulunduğu program ve orada yer verilen basın mensupları, Peker’in hedefinde yer aldı.

Sorulan soruları beğenmeyen Peker, şunları belirtti: “Saymaz hazırlanmıştı belli, tam girecekti konuya tak kaldı. ‘Dur şeklinde konuştu niye sinirleniyorsun?’ şeklinde konuştu. O da ışık tutulmuş tavşan gibi kalakaldı. Daha da bir şey diyemedi. ‘Ne yapsaydık?’ diyor. E kalkıp gitseydin masadan. O 2 buçuk saat konuşmuş, sizler ikişer dakika. Ayıp ya. Bir de ‘O suç örgütü lideri zaten’ diyorsunuz bana bir de. Nasıl gazetecisiniz sizler.”

https://twitter.com/sedat_peker/status/1398859248554106881

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.