adplus-dvertising

Seda Sayan’ın Melek Mosso’nun yerine konsere çıkacağından haberi yokmuş!

Melek Mosso’nun Isparta Belediyesi tarafından iptal edilen konseri sonrası Derya Uluğ ve Funda Arar da sahneye çıkmama kararı almıştı. 3 Haziran’da gerçekleşecek bu etkinlik için Seda Sayan ile anlaşıldı. Seda Sayan “Sahne alacağımı menajerimden öğrendim” şeklinde konuştu.
Takip et
Seda Sayan’ın Melek Mosso’nun yerine konsere çıkacağından haberi yokmuş!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Isparta Belediyesi tarafından düzenlenecek olan Uluslararası Gül Festivali’nde 3 Haziran tarihinde sahne alacak Melek Mosso’nun konseri bazı çevrelerin baskıları neticesi iptal edilmişti. Mosso’nun sahneye çıkması engellenince festivalde yer alacak olan Derya Uluğ ve Funda Arar da sahneye çıkmama kararı aldı. Mosso’nun yerine ise Seda Sayan’ın sahne alacağı öğrenildi. Gelen tepkilerin sonrasında sosyal medyada gündem olan Seda Sayan sessizliğini bozdu.

“MELEK’İN HAREKETİNDEN DOLAYI KONSER İPTAL EDİLDİ”

Eleştirilerin sonrasında 2. Sayfa programına açıklama yapan Seda Sayan, “Sanatçıların konser takvimini menajeri belirler. Ben haftanın beş günü zaten full çalıştığım için ara sıra havalimanında öğreniyorum konser yeri ve bilgilerini. menajerim Osman Yuvacı anlaşmayı yapmış Melek kardeşimle alakalı incelemeyi yaptığımda Melek’in sanatına ya da kadınlığına değil bir konserinde kadınlar ile alakalı konuşurken yaptığı parmak işaretinden dolayı Isparta Belediyesi’nin tepki gösterdiğini öğrendim. Melek ismine merak edip o hareketi videodan izledim. Bir talihsizlik olduğunu düşünüyorum inşallah bir daha bu şekilde bir eylemde bulunmamasını dilerim” şeklinde konuştu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.