Seda Sayan’ın eniştesi Nursel Yıldız öldü! Ablasının acı günü…

Seda Sayan’ın eniştesi Coşkun Yıldız yaşamını yitirdi… Seda Sayan’ın ablası Nursel Yıldız’ın eşi Coşkun Yıldız geçen şubatta trafik kazası geçirmişti.
Takip et
Seda Sayan’ın eniştesi Nursel Yıldız öldü! Ablasının acı günü…
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Meşhur sanatçı Seda Sayan’ın şubat ayında trafik kazası geçiren eniştesi Coşkun Yıldız’dan acı haber geldi. Uzun bir süredir hastanede hayat mücadelesi veren Coşkun Yıldız yaşamını yitirdi. Muğla’nın Milas ilçesine bağlı Ören Mahallesi’nde yaşayan Yıldız, 10 Şubat’ta motosikletiyle seyir halindeyken arkadan gelen bir arabanın çarpması neticesi ağır yaralanmıştı.

Seda Sayan’ın eniştesi Nursel Yıldız öldü! Ablasının acı günü…

Meşhur sanatçı acı haberi alır almaz eniştesinin yanına giderken, Yıldız’ın hastanedeki tedavi sürecinde yanında olmuştu.

Coşkun Yıldız ve eşi evliliklerinin 15. senesini geride bırakırken, Seda Sayan hastane odasında yaptıkları özel kutlamayı takipçileriyle paylaşmıştı.

Seda Sayan’ın eniştesi Nursel Yıldız öldü! Ablasının acı günü…

Muğla’nın Milas ilçesine bağlı Ören Mahallesi’nde yaşayan şarkıcı Seda Sayan’ın eniştesi Coşkun Yıldız 10 Şubat’ta motosikletiyle seyir halindeyken arkadan gelen bir arabanın çarpması neticesi ağır yaralanmıştı. Yıldız, uzun bir tedavinin sonrasında iyileşmeye başlamıştı fakat dün kara haber geldi.

Muğla’nın Milas ilçesine bağlı Ören Mahallesi’nde yaşayan şarkıcı Seda Sayan’ın eniştesi Coşkun Yıldız 11 Şubat 2021 akşamı kaza geçirdi. Yıldız motosikletiyle seyir halindeyken arkadan gelen bir arabanın çarpması neticesi ağır yaralandı. Seda Sayan sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla eniştesi için dua istedi. Meşhur sanatçı, ‘Allah’ım mucizeni versin. Melek kalpli adam. Yalnızca dua istiyoruz sevenlerinden’ mesajını paylaştı. Seda Sayan’ın ablası Nursel Yıldız ve eniştesi Coşkun Yıldız ile iki sene önce Ören’de bir villa ve restoran alarak işletmeye başladığı biliniyor.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.