Seda Sayan, Sermiyan Midyat Aşkı Gerçek mi?

Seda Sayan, Sermiyan Midyat’la aralarında çıkan aşk dedikodularına bir canlı yayın programına telefonla bağlanarak cevap verdi. Sayan, konuyla alakalı, ”Abuk subuk şeyler uydurmasınlar.” şeklinde konuştu.

Geçtiğimiz günlerde bir barda Seda Sayan’ın Sermiyan Midyat ile yakınlaştığı ve ikilinin aralarında, yeni bir aşkın başladığına dair dedikodular yayılmaya başlamıştı. Konuyla alakalı sessizliğini koruyan Sermiyan Midyat cephesinden hala hiçbir açıklama gelmezken, Seda Sayan bir canlı yayın programına telefonla katılarak iddialara cevap verdi.

ABUK SUBUK ŞEYLER UYDURMASINLAR

Seda Sayan telefonla katıldığı bir programda Sermiyan Midyat ile aralarında bir aşk yaşanmadığını ve bu iddiaların doğru olmadığını söyledi. Sayan, ”Abuk subuk şeyler uydurmasınlar.” diyerek sitemini dile getirdi. Sermiyan Midyat’ı yıllardır tanıdığını söyleyen Seda Sayan, bir barda sohbet ettiklerini ve Sermiyan Midyat’ın anlattığı bir şeye güldüklerini ifade etti.

Bu durumun yanlış anlaşılmasına kıza Seda Sayan, Sermiyan Midyat’la arkadaş olduklarını ve bunun yıllara dayanan bir dostluk olduğunu söyledi. Sayan, konuyla alakalı yapılan yalan yanlış haberlerin dedikodu yaratmaktan ibaret olduğunu da sözlerine ekledi.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı