Seda Sayan, Onur Büyüktopçu’yu işinden etti iddialarına “Sidik yarışı” yorumu!

Seda Sayan O Ses Türkiye ve Yemekteyiz programlarını bırakınca olay oldu. Sayan Yemekteyiz programını Onur Büyüktopçu'dan devralmış, ama herkes ünlü şarkıcının, oyuncuyu işinden ettiğini söylemişti. Sayan, aynı konu hakkında yorum yapan takipçisine küfürle cevap verdi.

Geçen sene Yemekteyiz programını Onur Büyüktopçu’dan devralan Seda Sayan, hala meşhur oyuncuyu işinden etmediğine kimseyi inandıramıyor. Bu senenin başlarında, iki taraf da defalarca açıklama yapmıştı.

Sayan “Herkes zannediyor ki; ben geldim ve Onur işinden oldu. Kesinlikle bu şekilde bir şeyi kabul etmiyoruz. Yemekteyiz’in gerçek ve en güzel yüzü odur” derken, Büyüktopçu da “Asla bir ekmekle oynama olayı söz konusu değil. Seda Sayan benim canımdır” demişti.

Seda Sayan’ın Yemekteyiz programını bırakacağı kesinleştikten sonra ise programın fanları çeşitli sosyal medya paylaşımlarına yorum yapmaya başladı.

‘ZUHAL TOPAL İLE SİDİK YARIŞTIRACAĞIM DERKEN…’

Bir kullanıcı “Zuhal Topal ile sidik yarıştıracağım diyerek Onur’u yerinden etmeseydi ne güzel millet seyrediyordu, reytingi de fena değildi… Ama onlar kaşındı. Seda Sayan izlenir zannettiler, Zuhal’i geçer sandılar ama nal toplattı gene onlara ve izlenmedi. Ekranda görmekten bıktı millet Seda’yı… Bunu anlamadılar ve ne kadar inkar ederse etsinler insanlar Onur’un kendi isteği ile Yemekteyiz’i bıraktığına inanmadı” deyince Seda Sayan küplere bindi…

Kullanıcıya yanıt veren Sayan şu şekilde şeklinde konuştu: “Hem beni takip edip, hem de dangalakça yorum yapıyorsun. Onur elli kere ‘Ben bıraktım’ dese de inanmazsınız. Allah bu vatanı sizin gibilerden korusun, yazık… Şuanda s.tir git sayfamdan.”

Haber Etiketleri

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı