Seda Sayan’ın Oğlu, Oğulcan Engin’in Karizmasını Çizdi

Oğlu Oğulcan Engin'e, Aleyna Tilki'yi beğenen Seda Sayan için Hürriyet yazarı Savaş Özbey eksi puan verdi, Seda Sayan Oğulcan'ın karizmasını çizdi dedi.
Seda Sayan’ın Oğlu, Oğulcan Engin’in Karizmasını Çizdi
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Geçtiğimiz günlerde Demet Akalın ve Okan Kurt’un 8. yıl dönümleri nedeniyle verdikleri eğlencede bir araya gelen Seda Sayan ve Aleyna Tilki karşılıklı dans etmişti. Sayan, Tilki’yi oğlu Oğulcan’a beğendiğini söylemişti.

Bu konuyu Savaş Özbey gündemine aldı ve ihtimaller üzerinde durdu. Özbey, Seda Sayan’ın bunu iyi niyetle yaptığını söyledi fakat niyetinin iyi dahi olsa Oğulcan’ın karizmasının çizildiğini savundu.

İhtimaller üzerinden giden Özbey, “Oğulcan’ın hakikaten Aleyna’da gözü olabilir. Bunu da annesiyle paylaşmış olabilir.” dedi ve bu duruma eksi puan verdi. Nedeni olarak da Oğulcan’ın kendisi konuşmak yerine annesini göndermesinin Aleyna’ya çekici gelmeyeceğini gösterdi. İkinci ihtimalinde Özbey, “Oğulcan’ın hakikaten Aleyna’da gözü olabilir. Ama bu konuyu annesine hiç açmamıştır; Seda Sayan kendi kendine gelin güvey oluyordur.” senaryosuna yer veriyor ve bunu da eksi olarak gösteriyor ve böyle bir kaynanın sadece Aleyna’ya değil hiçbir kıza çekici görünmeyeceğini söyledi. Üçüncü ve son ihtimalde ise gazeteci, “Oğulcan’ın hakikaten hiçbir şeyden haberi yoktur. Seda Sayan her gözüne kestirdiğine, Oğulcan adına evlilik teklif ediyordur.” ön görüsünde bulundu ve bu durumu da eksi puanla değerlendirdi ve bu durum için de, “Anne değil, noter tasdikli vekil sanki. Yarın öbür gün de oğluna sormadan boşar bizi bu…” dedi.-

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.