Seda Sayan neden yok? Sabahın Sultanı Seda Sayan yayından mı kaldırıldı?

Hafta içi her gün ekrana gelen Sabahın Sultanı Seda Sayan programı yayınlanmadı. Seda Sayan'ın sağlık durumuyla ilgili son dakika açıklaması geldi. Peki Seda Sayan yayından mı kaldırıldı? Sabahın Sultanı Seda Sayan kaç gün yok? Ayrıntılar haberimizde.
Takip et
Seda Sayan neden yok? Sabahın Sultanı Seda Sayan yayından mı kaldırıldı?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Sabahın Sultanı Seda Sayan yeni bölümü yayınlanmayınca gözler Seda Sayan’a çevrildi. Sabahın Sultanı Seda Sayan neden yok araştırılırken ünlü şarkıcıdan kötü haber geldi.

Her sabah seyircisinin karşısına çıkan ve keyifli bir program yapmaya çalışan Sayan, bugün ekranlarda yer almadı.

Normalde saat 09.45’te yayınlanan program bugün ekrana gelmeyince, hayranları şarkıcıyı merak etmeye başladı.

Konuyla ilgili kanal sosyal medya hesabından bir açıklama yaptı ve programın neden yayınlanmadığını duyurdu.

SABAHIN SULTANI SEDA SAYAN NEDEN YOK?

Hafta içi her gün yayınlanan programın ara vermesinin sebebinin Seda Sayan’ın koronavirüse yakalanması olduğu ortaya çıktı.

Ünlü şarkıcının koronavirüs nedeniyle karantinaya girmesiyle birlikte Star TV’den programa ara verildiği duyurusu yapıldı.

Star TV’nin Twitter hesabından yapılan paylaşım şöyle:

“Değerli izleyicilerimiz, hafta içi her gün yayınlanan programımız Sabahın Sultanı Seda Sayan’a kısa bir sağlık arası veriyoruz! Canlı yayınımız çok kısa bir süre sonra kaldığı yerden devam edecek.”

Seda Sayan neden yok? Sabahın Sultanı Seda Sayan yayından mı kaldırıldı?

SABAHIN SULTANI SEDA SAYAN KAÇ GÜN YOK?

Birsen Altuntaş’ın haberine göre yılbaşı akşamı Bakırköy’de bir mekanda sahne alan Sayan’ın koronavirüse yakalandığı ortaya çıktı. Ünlü şarkıcının koronavirüs nedeniyle karantinaya girmesiyle birlikte Star TV’den programa ara verildiği duyurusu yapıldı.

Karantina süresi test olup negatif çıkarsa on güne bitecek yomsa 14 gün karantina devam ediyor. Bu da demek oluyor ki en iyi ihtimalle 10 gün sonra yayın yapılabilir.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.