adplus-dvertising

Seda Sayan “çorapsız geldim” dedi ayağını canlı yayında masaya koydu!

Seda Sayan, Okan Bayülgen’in çorapla gezdiği için Ti’ye aldığı ve ‘Çorap mesafedir’ sözüyle unutulmaz olmuştu. Sayan, Okan Bayülgen ile Uykusuzlar Kulübü’ne konuk oldu. Masaya bacağını uzatan Seda Sayan, Bayülgen’e gönderme yaparak, ‘Çorapsız geldim senin yüzünden’ dedi. Renkli anların yaşandığı programda Seda Sayan'ın ayağını masaya koyması herkesi şaşırttı.
Takip et
Seda Sayan “çorapsız geldim” dedi ayağını canlı yayında masaya koydu!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Okan Bayülgen tv100’de ilgiyle izlenen programı Uykusuzlar Kulübü’nün bu haftaki konukları şarkıcı Seda Sayan, oyuncu Selen Uçer, oyuncu Deniz Işın, oyuncu Elit Andaç Çam, bir döneme damgasını vuran ‘Hepsi’ grubunun üyelerinden Yasemin Yürük, profesyonel rüzgâr sörfçüsü ve oyuncu Çağla Kubat, yazar ve sunucu Esra Ezmeci, Sena (Paptircem), Youtuber Nazlı Baç konuk oldu.

“AYAK SEVEN ÇOK İNSAN VAR”

“Çorapsız geldim senin yüzünden” diyen Seda Sayan ayağını masaya koydu. Bayülgen ise “Büyük bir olay oluyor şu anda. İzleyenler bu kareyi donduracaklar. Ayak seven çok insan var” dedi.

Seda Sayan “çorapsız geldim” dedi ayağını canlı yayında masaya koydu!

Sayan “Çorap hakkında sen ile ben konuştuk. Arda Turan’ın karısı oynadı reklamda” ifadelerini kullandı.

Ben onu yapmaya çalıştım ama acıdı yiyemedim.

Selen Uçer yıllar önce birlikte rol aldığı Seda Sayan’la çalışmayı “Çok disiplinli. Benim ilk işlerimden biriydi. Biber yediğini hatırlıyorum. Metabolizmayı hızlandırıyor. Ben onu yapmaya çalıştım ama acıdı yiyemedim” diyerek anlattı.

Tİ’YE ALMIŞTI

Geçtiğimiz yıllarda gündüz kuşağında yayınlanan bir programa konuk olan Seda Sayan, 15 bin TL’lik ayakkabısının içine çorap giymişti. Okan Bayülgen ise Sayan’ın bu görüntüsünü eleştirmişti.

“BEN ÇORAP KADINIYIM”

Çoraplarıyla çok eleştirilen Sayan, kendisini şu sözlerle savunmuştu: “Yaz sıcağında giydiğim o çorap zaten çok ipek, eldivenle giyebileceğiniz bir çorap. Çorap bir kültürdür. Ben çorap kadınıyım. Sen giyersin, giymezsin, baldırı çıplak gezersin; beni ilgilendirmez. Ben çorap severim. Ağustosta giydiğim çoraptan dolayı hanımefendilerden “Helal olsun” diyenler duydum. Bu başka bir şeydir. Mesela bu kraliyet ailesinde bir kuraldır. Çorap Fransa’dan doğmuştur.”

Benim hatam evlenmek

Büyük bir aileye baktığını ifade eden Seda Sayan yıllar içinde bunu kabullendiğini belirterek “Diyorsun ki ‘Bunun için görevli geldin, şikayet etsen de bir işe yaramıyor” dedi. Bayülgen’in “Bazen eski kocalarından birini görsen hatırlar mısın?” sorusuna Seda Sayan “O kadar hatırlamayacağım kadar evlilik yapmadım. Valla ben bakıyorum oyuncular haftada bir sevgili yapıyorlar. Benim hatam evlenmek. Ben galiba flört etmeyi bilmiyorum, evlenip flört ediyorum” şeklinde konuştu.

ŞARKININ ÖNÜNE HİÇBİR ŞEY GEÇEMİYOR

Paptircem Sena müzik piyasasıyla ilgili “Şarkının önüne hiçbir şey geçemiyor. Çok fazla PR yapmasan da güzel şarkı bir TikTok’ta, challenge olmasıyla yayılmaya başlıyor. Çok fazla şarkı olunca da ömrü kısalıyor. Her yerden şarkının reklamını yapmak zorundasın” dedi.

KAÇ YAŞINDA ADAMSIN

Mehmet Ali Erbil’in Cristiano Ronaldo ile konuştuğunu sandığı TikTok videosuyla ilgili “Kaç yaşında adamsın bunların olmaması lazım. Böyle oyuna gelmemen lazım çünkü asıl mesele Mehmet Ali’nin herkesi oyuna getirmesiydi” ifadelerini kullandı.

Youtuber Nazlı Baç “Düşüncenin gücü, sözlerin gücü ve duygulardaki o gücün hizalanması çok şey yapabiliyor. Hayal ettirme çalışmaları yapıyoruz 3, 6 ya da 9 ay içerisinde insanların hayatı değişiyor” sözlerine Bayülgen “Kesin hipnoz” yanıtını verdi.

Seda Sayan “çorapsız geldim” dedi ayağını canlı yayında masaya koydu!

Sörfçü ve oyuncu Çağla Kubat uğraştığı sporla ilgili “Lüksü sevmeyen bir spor kesinlikle. Sörfçü sadece güzel uyuyabileceği bir yer istiyor. Doğayla çok iç içe bir konsept, kesinlikle lüks yok” dedi. Rüzgar sörfüyle ilgili Bayülgen’in “Seda’yla bana yarar mı bu yaştan sonra?” sorusuna Seda Sayan “Beni ne katıyorsun? Kendi adına konuş” dedi.

Seda Sayan’ın programını izlerken yayındaki olaya göre orkestranın şarkı çaldığını söyledi. Orkestradaki kişinin Sayan’ın eşi olduğunu anlamayan Bayülgen “Mesela orada kayınvalideyle gelin kavga ediyor ve orkestra kayın valide, gelin kavgasına uyan bir şarkı söylüyor” deyince Sayan “Kocam benim o ve ekran başında” dedi. Bayülgen’in “O zaman daha evli değildin ben bunu seyrettiğimde” sözüne ise Sayan “Başta evli değildik” dedi. Ökten’le ilgili Bayülgen “O müthiş yetenekli bir adam” dedi. Eşi Çağlar Ökten ile ilgili Seda Sayan “Müzik öğretmeni o. 11 yıl Enbe Orkestrası’nın solistliğini yaptı. Gözümün önünde duruyormuş evleneceğim adam.“ ifadelerini kullandı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.