Seda İnan kimdir?

23 Mart 2021, 19:14 tarihinde eklendi
Pek çok ünlü ismin parçalarını taşıdığı kendi giyim markasıyla tanınan Seda İnan’ın hayatı merak konusu oldu. Instagram üzerinden büyük takipçi kitlesine sahip olan İnan internet üzerinden de satış yapıyor. Peki, Seda İnan kimdir?
Takip et
Seda İnan kimdir?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Seda İnan kimdir sorusu son günlerde pek çok kişi tarafından araştırılıyor. Ünlü moda tasarımcısı Seda İnan, sosyal medyada da büyük bir takipçi kitlesine sahip. Televizyon kanallarında farklı program sunan Seda Sayan ve Didem Delen gibi isimlerin uzun zamandır kıyafetlerini taşıdığı Seda İnan kimdir sorusuyla gündemde.

Seda İnan kimdir? Seda İnan kimdir?

A post shared by Seda İnan (@sedainan_official)

Ünlü tasarımcı Seda İnan’ın hayatı pek çok kişi tarafından araştırılıyor. Televizyon kanallarında yapılan programlarda, izleyici karşısına çıkan dizilerde veya ünlü isimlerin özel günlerde severek kullanıldığı pek çok parçasının imzasını Seda İnan taşıyor. Seda İnan hakkında pek fazla kişisel bilgi bulunmuyor. Seda İnan’ın kişisel Instagram hesabında 61 bini aşkın takipçisi bulunuyor. Ayrıca seda İnan Bağdat Caddesi’nde bulunan ofisinde de satış yapmakta.

Bilgiler eklenecektir.

 Seda İnan Instagram

Seda İnan kimdir?

 Seda İnan Adres

Adres:Bağdat cad.No:367 Kat:3/6 Şaşkınbakkal

Seda İnan kimdir?

Seda İnan Trendyol

Bunun yanı sıra Trendyol’da da Seda İnan tasarımlarını bulabilirsiniz.

Seda İnan Tasarımları

Seda İnan kimdir?

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.