Seçkin Sürgüç kimdir, kaç yaşında?

Kuaförüm Sensin yeni jürisi Seçkin Sürgün nereli? Show TV'nin sevilen yarışması Kuaförüm Sensin'in jürisi değişti gelen adlardan biri olan Seçkin Süngüç ise merak konusu oldu. , 2017 senesinde "Yokuş" adlı tekli ile müzik yaşamına da giriş yapan Seçkin Süngüç makyaj artisti ve 36 yaşında. Aslen İstanbullu olan Seçkin Süngüç, dünyaca meşhur adlarla çalıştı.

Kuaförüm Sensin jürisi değişti yeni jüri koltuğuna oturan adlardan biri de makyaj artisti Seçkin Süngüç oldu. 15 senedir sektörün içinde olan Seçkin Süngüç, birçok meşhur adlar çalıştı. Müzik piyasasının da nabzını yoklayan Seçkin Süngüç, 2017 senesinde sıngle çıkardı. Şimdilerde Kuaförüm Sensin jürisi olan ve yorumları ile dikkat çeken Seçkin Süngüç kimdir tanıtalım…

Makyaj artisti olan Seçkin Süngüç 14 Ağustos 1984 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. 15 senedir sektörde olan Seçkin Süngüç, Türk adların yanı sıra Bar Rafaeli, Jessica Stam gibi dünyaca meşhur yabancı modellerle de çalıştı.

Seçkin Sürgüç kimdir, kaç yaşında?

Seçkin Süngüç ilk defa İstanbul/Taksim MAC Pro mağazasında make-up dünyasına adım attı. Burada ki 5 senelik tecrübesinde make-up artist, event team makeup görev aldı. İstanbul Fashion Week, Fashionable, editoryal çekimler, imaj çekimleri, dergi, defile, klip, reklam ve katalog çekimleri esnasında birçok yerli ve yabancı meşhur adla tanıştı.

Seçkin Sürgüç kimdir, kaç yaşında?

Bir röportajında çocukluğundan bu yana müzikle alakalı olduğunu ifade eden Seçkin Süngüç, 2017 senesinde “Yokuş” adlı tekli ile müzik yaşamına da giriş yaptı. Klibin yönetmen koltuğunda ise Nihat Odabaşı yer almış ve sanatçı Simge de klipte yer aldı.

Haber Etiketleri

Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı