Seçim Günü Trabzonlu Başkanın Ofisi Kurşunlandı!

İstanbul Sultanbeyli’de İstanbul Anadolu Yakası Trabzonlular Dernek Başkanı Alaattin Aksoy’un gayrimenkul ofisi kurşunlandı. Ekipler, olayla ilgili geniş çaplı soruşturma başlattı.

İstanbul gelecek 5 yılda kendilerini yönetecek ismi belirlemek üzere sandık başına gidiyor. Bir tarafta Binali Yıldırım, öteki tarafta Ekrem İmamoğlu var. İki aday da bir hayli gergin geçen seçim sürecinin ardından yaptıkları çalışmanın ödülü olarak İstanbul’a başkan olmak istiyor.

TRABZONLU BAŞKANIN İŞ YERİ KURŞUNLANDI

Tüm Türkiye İstanbul sandıklarından çıkan sonuca kilitlenmişken Sultanbeyli’de istenmeyen bir olay yaşandı. Seçim sürecinde hemşehrisi İmamoğlu’na destek veren İstanbul Anadolu Yakası Trabzonlular Dernek Başkanı Alaattin Aksoy’un gayrimenkul ofisi, kimliği belirsiz kişiler tarafından kurşunlandı.

“HAVAYA ATEŞ AÇILDIĞINI SANDIK”

Dün gece saatlerinde meydana gelen olayla ilgili Haber.com’a değerlendirmelerde bulunan İstanbul Anadolu Yakası Trabzonlular Dernek Başkanı Alaattin Aksoy, “Silah seslerini duyunca havaya ateş açtıklarını düşündük. Daha sonra olay yerine geldiğimizde gayrimenkul ofisimizin hedef alındığını gördük. Bunu yapanların amaçlarının ne olduğunu bilmiyorum. Emniyetimiz olayla ilgili soruşturmasını sürdürüyor. Yapanların en kısa sürede bulunup adalet önünde hesap vermesini temenni ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Yıllardır Sultanbeyli’de ticaret yapan Alaattin Aksoy, ilçe halkı tarafından da sevilen ve sayılan isimlerin başında geliyor.  Öte yandan Emniyet olayla ilgili soruşturmayı derinleştirdi. Bölgedeki güvenlik kameraları didik didik inceleniyor.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı