adplus-dvertising

Schwarzenegger ve Stallone Bıçaklarını Kapıştırdı

Arnold Schwarzenegger ve Sylvester Stallone arasındaki rekabet beyaz perdeden çıktı ve sosyal medyaya taşındı.
Takip et
Schwarzenegger ve Stallone Bıçaklarını Kapıştırdı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

İki ünlü aktör sosyal medya üzerinden şaka yolu ile atıştılar. ‘Terminatör’ ve birçok aksiyon filminin yıldızlarından olan eski California valisi Arnold Schwarzenegger, Twitter hesabı üzerinden Sylvester Stallone’a ‘Rambo 5: Son Kan’ filmi için tebrik mesajı yayınlarken arkadaşı ile takılmadan geçmedi.

Schwarzenegger ve Stallone Bıçaklarını Kapıştırdı

FİLM HİT OLURSA YENİ BIÇAK ALACAK

Paylaştığı videoda rakibi ve arkadaşı olan Stallone’nin imzalamış olduğu bir bıçağı tutan Schwarzenegger, bıçağı yeni gördüğünü belirtti ve bıçak için inanılmaz dedi. Daha sonra üzerinde kendi ismi yazan ve 1987 yapımı olan ‘Av’ filminde kullandığı bıçağı gösterdi ve asıl bıçak bu diyerek arkadaşına göndermede bulundu. Kendi bıçağının daha büyük olduğunu söyleyen Arnold Schwarzenegger, şakaya bir kenara bırakarak Stalonne’yi tebrik ederek yeni filminde şans diledi ve “Filmi sevdim. Hit olduğunda kutlaman için sana yeni bir bıçak alacağım.” dedi.

BENİM BIÇAĞIM HER ZAMAN DAHA KESKİN OLACAK

Stallone da Twitter üzerinden bir paylaşımda bulunarak Schwarzenegger’e teşekkür etti ve “Büyük adam ve harika yıldız çok teşekkür ederim. Ancak benim bıçağım her zaman seninkinden keskin olacak.” dedi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.