Scarlett Johansson Tacizci Babayı Savununca Ortalık Karıştı

Scarlett Johansson, üvey kızına cinsal istismarda bulunduğu iddialarıyla gündemde olan Woody Allen’a destek veren bir mesaj yayınladı. Dylan Farrow’dan Johansson’a yanıt ise gecikmedi.

Scarlet Johansson, üvey kızını taciz ettiğine dair iddialarla başı ağrıyan Woody Allen için bir destek mesajı yayınladı. Woody Allen’ın üvey kızı Dylan Farrow, Scarlett Johansson’a çok sert bir cevap verdi.

1992 yılında henüz 7 yaşında olan üvey kızı Dylan Farrow’a cinsel tacizde bulunduğu iddialarıyla medyanın hedefindeki Woody Allen’a destek veren Scarlett Johansson, Woddy Allen’ın masum olduğuna inandığını söyledi.

“ERKEKLERE SORGUSUZ SUALSİZ İNANIYORSUN”

Scarlett Johansson’a kişisel Twitter hesabı üzerinden cevap veren Dylan Farrow, “Geçtiğimiz yıllardan tek bir şey öğrendiysek, o da senin masum olduğunu söyleyen erkeklere sorgusuz sualsiz inanıyor olmandır. Scarlett’in savunduğu konuları anlayabilmesi için daha çok yol katetmesi gerekiyor” ifadelerini kullandı.

Üvey babasının tacizlerine uğradığını iddia eden ünlü oyuncu Dylan Farrow, Oscar ödüllü Mia Farrow ile Woody Allen çiftinin evlat edindikleri bir kız çocuğuydu.

Scarlett Johansson Tacizci Babayı Savununca Ortalık Karıştı Scarlett Johansson Tacizci Babayı Savununca Ortalık Karıştı Scarlett Johansson Tacizci Babayı Savununca Ortalık Karıştı Scarlett Johansson Tacizci Babayı Savununca Ortalık Karıştı

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı