Sayısal Loto sonuçları açıklandı mı, Canlı sonuçlar! 29 Mart 2021

Sayısal Loto belli oldu mu? Millipiyango idaresi tarafından çekilişi yapılacak olan Sayısal Loto her Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi olduğu gibi 29 Mart 2021'de de canlı olarak yapılacak. Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları ile ilgili ayrıntılı bilgileri YouTube üzerinden MP TV'den takip edebileceğiniz gibi haberimizden de izleyebilirsiniz.
Takip et
Sayısal Loto sonuçları açıklandı mı, Canlı sonuçlar! 29 Mart 2021
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Para kazanma hayali kuran kişilerin başvurduğu şans oyunları arasında yer alan Çılgın Sayısal Loto sonuçları Milli Piyango İdaresi Müdürlüğü ve Sisal Şans tarafından pazartesi, çarşamba ve cumartesi akşamları gerçekleştiriliyor. Bu akşam da Sayısal Loto 29 Mart 2021 sonuçları için düzenlenecek çekiliş MP TV canlı yayınında açıklanacak. Çekilişte 132.030.689 TL değerinde devreden büyük ikramiye tutarı bulunuyor. 29 Mart Çılgın Sayısal Loto sonuçları ile ilgili tüm bilgilere haberimiz içerisinden ulaşabilirsiniz.

29 MART ÇILGIN SAYISAL LOTO SONUÇLARI AÇIK LANDI!

Çılgın Sayısal Loto sonuçları bu akşam saat 21.30’da açıklanacak. Milli Piyango İdaresi Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilecek çekilişin ardından şanslı numaraları haberimiz içerisinden hızlıca öğrenebilir ve sorgulayabilirsiniz!

SONUÇLAR: 51, 41, 5, 21, 66, 56 Joker 23

Sayısal Loto sonuçları açıklandı mı, Canlı sonuçlar! 29 Mart 2021

SAYISAL LOTO NASIL OYNANIR?

Sayısal Loto’nun adı artık Çılgın Sayısal Loto oldu. Çılgın Sayısal Loto’nun oyun kuralları şöyle:

Bir kolonda 90 numara bulunmaktadır. 90 numaradan 6 tanesi işaretlenir.
Bir veya birden fazla kolon oynanabilir.
Tek kolon ücreti 3 TL’dir.
Sen Seç!

Sen seç, Online Çılgın Sayısal Loto’nun geliştirdiği bir seçenek. Kuponunu kendisi doldurmak istemeyenler için geliştirilen bu özellikle, kolon altındaki SEN SEÇ kutucuğu işaretlenir ve rastgele 6 numara ile şanslı kupon oluşur.

SİSTEM OYUNU

Sistem oyunu; çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Oyun, bir kuponda 6’dan fazla rakam seçilmesiyle oluşur. Oyuncular, altıdan fazla rakam seçerek seçilen rakamlarla oluşturulabilecek tüm kombinasyonları ayrı kolonlar halinde otomatik olarak üretirler..

Çılgın Sayısal Loto; www.millipiyangonline.com üzerinden, Milli Piyango uygulamasından ya da satış noktalarından oynanabilir.

Çılgın Sayısal Loto haftada 3 gün: Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi günleri çekilir. Her çekilişte küre içerisindeki 90 numara içinden 6 numara + 1 numara (Joker) çekilir. Joker sayısı; çekilen her bir rakam tekrar çekilişe dahil edilmeden çekilmektedir.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.