Şarkılar Bizi Söyler’de bu hafta kim var? 6 Kasım 2021 Şarkılar Bizi Söyler konukları

Eğlence programı Şarkılar Bizi Söyler'in bu haftaki konukları araştırılıyor. Türküler Gecesi konseptiyle Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan eğlence programı Şarkılar Bizi Söyler'e 6 Kasım Cumartesi akşamı kimin konuk olacağı belli oldu. Şarkılar Bizi Söyler'e bu hafta kim konuk olacak? İşte Şarkılar Bizi Söyler 6 Kasım Cumartesi konukları..
Takip et
Şarkılar Bizi Söyler’de bu hafta kim var? 6 Kasım 2021 Şarkılar Bizi Söyler konukları
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Televizyon ekranlarının fenomen eğlence ve müzik programı Şarkılar Bizi Söyler her hafta müzikseverlere keyifli saatler yaşatmaya devam ediyor. Kanal D ekranlarında yayınlanan Şarkılar Bizi Söyler programı saat 20.00’de seyirciyle buluşuyor.

ŞARKILAR BİZİ SÖYLER BU HAFTAKİ KONUKLARI KİM?

Yapımcılığını Poll Production by Polat Yağcı’nın, yürütücü yapımcılığını Hülya Sepken’in üstlendiği Şarkılar Bizi Söyler her hafta müzik, televizyon ve sinema dünyasından pek çok ismi konuk ediyor. İlk bölümü 25 Şubat’ta yayınlanan Şarkılar Bizi Söyler programı 6 Kasım Cumartesi akşamı konukları Sabahat Akkiraz, Hüseyin Turan ve Özgür Can Çoban olacak.

Şarkılar Bizi Söyler’de bu hafta kim var? 6 Kasım 2021 Şarkılar Bizi Söyler konukları Şarkılar Bizi Söyler’de bu hafta kim var? 6 Kasım 2021 Şarkılar Bizi Söyler konukları Şarkılar Bizi Söyler’de bu hafta kim var? 6 Kasım 2021 Şarkılar Bizi Söyler konukları

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.