Şarkıcı Zeynep Bastık, Emine Bulut’un Kızı İçin Harekete Geçti

Kırıkkale’de eski eşi tarafından 10 yaşındaki kızının gözü önünde boğazından bıçaklanan Emine Bulut cinayetinin ardından şarkıcı Zeynep Bastık’tan kızına destek olacak bir hamle geldi. Şarkıcı tüm konser gelirlerini annesi gözleri önünden ölen küçük kıza bağışlayacağını duyurdu.

Şarkıcı Zeynep Bastık Türkiye’yi ayağa kaldıran Emine Bulut cinayetinin ardından tüm konser gelirini Bulut’un 10 yaşındaki kızına bağışlayacağını duyurdu. Sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla Çarşamba günü İzmir’de vereceği konserin gelirlerini bağışlayacağını yazan sanatçı küçük kızın annesinin ölümünün ardından tüm Türkiye’ye emanet olduğunun altını çizerek diğer şarkıcı arkadaşlarını bu harekete destek olmaya davet etti.

Şarkıcı Zeynep Bastık, Emine Bulut’un Kızı İçin Harekete Geçti

SOSYAL MEDYADAN PAYLAŞIMINA AÇIKLAMA GETİRDİ

Twitter’da yaptığı yardım paylaşımının ardından Bastık, Instagram hesabından da neden bu yardımı sosyal medyadan paylaştığını açıkladı. Paylaşımında diğer sanatçılarında destek olması için yaptığını belirten sanatçı, bu tarz yardımların sessiz yapılmamasının altını çizerek bu hareketi büyütmek için ve bu tarz vahşetlerin yaşanmasının önüne geçilmesi için sosyal medyadan paylaştığını ifade etti.

Şarkıcı Zeynep Bastık, Emine Bulut’un Kızı İçin Harekete Geçti

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı