adplus-dvertising

Şarkıcı Şimal, meme kanseri olduğunu açıkladı!

Şarkıcı Şimal'dan sevenlerine kötü haber var. Güzel şarkıcı sosyal medyadan takipçilerine meme kanserine yakalandığını duyurarak kadınlar için bir mesaj yayınladı.
Takip et
Şarkıcı Şimal, meme kanseri olduğunu açıkladı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Meşhur oyuncu Canan Ergüder’e meme kanseri teşhisi konulmasından sonra benzer bir haber de müzik dünyasından geldi. Geçen hafta yeni single çalışmasını dinleyicileriyle buluşturmayı planyan şarkıcı Şimal, meme kanserie yakalandığını duyurdu.

SON HALİNİ SOSYAL MEDYADAN YAYINLADI

Meşhur şarkıcı, yapılan biyopsinin sonrasında meme kanseri tanısıyla kemoterapiye başladı. Saçlarını kestiren Şimal, son halini sosyal medya hesabından yayınladı.

Şarkıcı Şimal, meme kanseri olduğunu açıkladı!

34 yaşındaki şarkıcı, “Her ne kadar bu konularda bilinçli olduğumuzu düşünsek de ara sıra bazı şeyleri erteleyebiliyormuşuz… Dışımı süslerken, içimi unutmuşum… Kendime çok kızgınım! Çok küçük bir kitleyken kendimi ertelediğim için tedaviye alındım” ifadelerini kullandı.

SEVENLERİNDEN DUA İSTEDİ

Şimal, hemcinslerine, “Bütün kadınlarımız erken teşhis için önce kendi muayenesini kendisi yapmayı öğrenmeli. Lütfen siz benim gibi kendinizi ertelemeyin!” diyerek seslendi.

Meşhur şarkıcı, “Sizlerle bu aşamaların tamamını paylaşacağım, bir yere kaybolmuyorum. İnanıyorum ki daha sağlıklı ve güzel günlerde şarkılarımızı hep beraber söyleyeceğiz” ifadelerini kullanarak, sevenlerinden dua istedi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.