Şarkıcı İntizar’ın Annesi Yaşamını Yitirdi

 Arabesk şarkıcı İntizar annesi Cemile Arslan’ı kaybetti. Şarkıcının annesinin hayatını kaybettiğini söz yazarı Ahmet Selçuk İlkan duyurdu.

Arabesk müziğin sevilen ismi İntizar annesi Cemile Arslan yaşamını yitirdi. Şarkıcının bu acı haberini ünlü söz yazarı Ahmet Selçuk İlkan sosyal medya hesabı Instagram’dan duyurdu.

İlkan, Instagram’dan “Şimdi aldım acı haberi. İntizar’ımız melek annesini kaybetmiş. Güzel kalpli annesine rahmetler kendisine ve acılı ailesine de sonsuz metanet ve sabırlar diliyorum. Cennet mekanı olsun.” ifadelerini paylaşarak şarkıcının acı gününde yanında oldu.

5 GÜN ÖNCE ANNESİ İLE PAYLAŞIMDA BULUNMUŞTU

Şarkıcı İntizar 5 gün önce sosyal medya hesabı Instagram üzerinden annesi ile bir fotoğraf paylaşımı ile hasta olan annesi için “Melek annem, nur yüzlüm. Asil anam, yazmasına gül kokusu sinen annem, çiçekleri doğayı sanatı seven annem, duası kalpten gelen, bakışı içimi delen annem. Cennet kadını… Seni Allah aşkıyla seviyorum. İntizar’ın, dağ çiçeğim, anne kurban diyen sözlerini kalbime basıyorum.” sözlerini yazmıştı. İntizar’ın annesinin bir süredir hasta olduğu ve tedavi gördüğü biliniyordu.

Şarkıcı İntizar’ın Annesi Yaşamını Yitirdi

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı