Şarkıcı Gülşen, Müziğe Ara Verecek İddialarına Cevap Verdi

İkinci kez anne olmak isteyen Gülşen, hakkında çıkan 'Müziğe ara verecek' ve 'Albümü erteleyecek' iddialarına cevap verdi, "Haberler asılsızdır." dedi.

Geçtiğimiz günlerde ikinci kez anne olmak isteyen Gülşen hakkında, “Müziğe ara verecek.” ve “Albümünü erteleyecek.” iddiaları yer aldı. Bu iddialar üzerine açıklama yapma ihtiyacı duyduğunu duyan Gülşen, bu haberleri yalanladı.


Gülşen 2016 yılında Ozan Çolakoğlu ile hayatını birleştirdi. İkilinin 2017 yılında çocukları Azur Benan dünyaya geldi. Geçtiğimiz günlerde Gülşen’in ikinci kez anne olmak istediğinden dolayı müziğe ara vereceği iddiaları gündeme geldi.

Bu iddialara instagram hesabından cevap veren Gülşen, “Selamlar. Hakkımda bazı gazete ve haber sitelerinde çıkan ve hızla yayılan ‘İkinci kez anne olmak için albümünü erteleyecek ve müziğe ara verecek’ haberlerinin tamamen asılsız olduğunu açıklama ihtiyacı hissettim. Tam tersi hem yeni şarkılar hem de yeni projeler ve konserlerle ilgili çok yoğun bir dönemdeyim. Bu yanlış haberi düzeltirseniz çok sevinirim sevgili basın mensubu arkadaşlarım. Çok sevgiler hepinize.” ifadelerini kullandı.

Geçtiğimiz günlerde Gülşen ikinci çocuk düşünmediklerini söylerken, Ozana Çolakoğlu da geçtiğimiz aylarda yaptığı açıklamada “Bir de kız bebek istiyorum.” demişti.

Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı