Şarkıcı Güllü öldü haberine isyan etti!

90’lı senelerin arabesk şarkıcılarından Güllü, Demet Akalın ve Alişan’ın sunduğu sabah programında yeni imajıyla dikkat çekerken, canlı yayında çarpıcı açıklamalarda bulundu.
Takip et
Şarkıcı Güllü öldü haberine isyan etti!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Güllü, Star TV’de yayınlanan ‘Demet ve Alişan ile Sabah Sabah’ programına misafir oldu. Uzun süredir ortalarda görünmeyen 47 yaşındaki şarkıcı, sosyal medyada çıkan ‘öldü’ iddialarına isyan etti.

Şarkıcı Güllü öldü haberine isyan etti!

“İki ay önce hakkımda ‘öldü’ haberleri çıktı. İnsanlar akın akın yazmaya başladılar. Geçenlerde bir restorana gittim, otoparkçı ‘abla sen ölmedin mi?’ şeklinde konuştu.”

“Yaptığım hiçbir şeyden pişman değilim, iyi ki de yapmışım” diyen meşhur şarkıcı, Alişan’ın sorusu üstüne evlilik defterini kapattığını açıkladı.

Özel yaşamıyla alakalı açıklama yapan Güllü, “Evlilik, aşk benden uzak olsun. Almayayım, alana da mani olmayayım. Ben kapadım o defterleri” ifadelerini kullandı.

Katıldığı programda şarkılar belirten Güllü, yeni tarzıyla dikkat çekti. 90’lı senelere damga vuran sanatçı, Afrika örgüsü yaptırdığını belirtti. Uzun seneler kilolarıyla başı dertte olan Güllü, 2017’de tüp mide ameliyatı olmuştu. Başarılı geçen ameliyatın sonrasında 70 kilo veren meşhur şarkıcı, değişimiyle herkesi şaşırtmıştı.

Şarkıcı Güllü, geçtiğimiz sene da ‘Demet ve Alişan ile Sabah Sabah’ programına katılmıştı. Yeni görüntüsüyle çok mutlu olduğunu söyleyen sanatçı, bu tarz operasyonlar öncesi herkesi dikkatli olmaları konusunda uyarmıştı.

Şarkıcı Güllü’nün 70 kilo verip sanki kendini baştan oluşturduğu hali sevenlerinden beğeni toplamıştı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.