Şarkıcı Gülden Mutlu, Sapık Takipçisini İfşa Etti

Şarkıcı Gülden Mutlu, kendisine “Tahrik edici bakıyorsunuz” diyen takipçisini sosyal medya hesabı üzerinden ifşa etti ve demediğini bırakmadı.

Şarkıcı Gülden Mutlu, kendisine, “Tahrik edici bakıyorsunuz. Çok hırslı ve sinirli. Size sinirlerinizi yatıştıracak güçlü bir erkek gerekiyor” yorumunda bulunan takipçisini, paylaştığı fotoğrafla ifşa etti.

Şarkıcı Gülden Mutlu’nun bir fotoğrafının altına takipçisi, “Daha öncede söylemiştim. Çok seksi bakıyorsunuz tahrik oluyor insan. Bir zamanlar dediğim gibi, çok hırslı ve sinirlisiniz. Sinirlerinizi yatıştıracak güçlü bir erkek gerekiyor. Bu bakışlardan anlaşılan durum bu” yorumunda bulundu.

“BÖYLE BÖYLE ÖĞRENECEKSİNİZ”

Şarkıcı Gülden Mutlu, kendisine bu yorumları yapan takipçisinin mesajını sosyal medya hesabında paylaşarak ifşa etti. Mutlu paylaşımın altına ise, “”Yaşından başından utanmıyor musun demeyeceğim, zira senin gibilerin sorunu yaşında değil, aklı da başında değil. Nasıl böyle sayısızca türediniz, benzerlerinizle mi sevişip çoğalıyorsunuz böyle ben anlamadım. Ama böyle ifşa edile edile öğreneceksiniz bir kadına nasıl davranmamanız gerektiğini. Bir kadınla konuşurken ağzınızın ayarını tutturmayı, tutturamıyorsanız da o iğrenç cümlelerinizle rezilce aşağılanmayı böyle yaşayacak ve yaptığınız şeyin bedeli nasıl ödenir böyle böyle öğreneceksiniz.” İfadelerini yer aldığı bir mesaj yazdı.

CELİL NALÇAKAN DA DAHİL OLDU

Şarkıcı Gülden Mutlu’nun bu paylaşımına oldukça sinirlenen oyuncu Celil Nalçakan’da fotoğrafın altına “Pislik g.. herif” diye yorum yaptı.

Şarkıcı Gülden Mutlu, Sapık Takipçisini İfşa Etti

Şarkıcı Gülden Mutlu, Sapık Takipçisini İfşa Etti

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı