Şarkıcı Elif Kaya’dan Üstsüz Kaz Dağları Protestosu

Şarkıcı Elif Kaya, Kaz Dağları’nda yapılan altın arama çalışmalarını iddialı videosu ile protesto etti. Kaya, ağaçların kesilmesine Instagram’dan paylaştığı üstsüz videosu ile tepki gösterdi.

‘Aşklar’ ve ‘Bir Bilebilsin’ şarkılarıyla çıkış yakalayan genç şarkıcı Elif Kaya gündemde olan Kaz Dağları altın arama faaliyetlerine tepki göstermek amacıyla Instagram’dan üstsüz bir video paylaştı. Videoda ‘Kaz Dağları altından daha değerlidir’ sözlerine yer veren şarkıcının videosu kısa sürede beğeni rekoru kırdı.


Altın arama faaliyetlerine soyunarak tepki gösteren sanatçıya bazı takipçileri destek verirken bazıları tepki göstererek eleştiride bulundu.

‘ÜSTÜ ALTINDAN DAHA DEĞERLİDİR’

Şarkıcı sosyal medya hesabından videoyu paylaşmadan önce Kaz Dağları ile ilgili bir fotoğraf paylaşarak “Kaz Dağları, doğa, yaşam, can, hayat, gökyüzü sevgi altından daha değerlidir!’ notunu paylaşmıştı. Şarkıcının bu notu paylaştığı fotoğrafında Kaz Dağları’nın üstü altından değerlidir yazısı dikkat çekerken kendisinin de daha sonra üstsüz fotoğrafını paylaşması gözlerden kaçmadı.

ELİK KAYA KİMDİR?

1988 Karadeniz doğumludur. Şarkıcının 12 yaşında yaptığı ‘Neredeydin Dün Sen’ ilk bestesi olmuştur.  Bir dönem yayınlanan Veliaht programına katılan şarkıcı yarışmadan sonra ‘Karanlık Dünyam’ adlı bir albüm çıkarmıştır.Profesyonel olarak Mustafa Sandal’la müzik piyasasına adım atan Kaya, birçok sanatçı ile çalışma imkanı bulmuştur.


Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı