Şarkıcı Edis 18 Ekim’de Kripto Parasını Satışa Sunacak

Ünlü şarkıcı Edis, fan token olarak kendi kripto parasını piyasaya sürecek. Tanıtım toplantısında “Türkiye’de bu teknolojiyi kullanan ilk kişilerden olmayı çok istedim" diyen Edis, kripto para piyasasını yakından takip ettiğini belirtti.
Takip et
Şarkıcı Edis 18 Ekim’de Kripto Parasını Satışa Sunacak
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Edis ile kripto para borsası Icrypex’in hayata geçirdiği Edis Fan Token ön satışa çıkıyor. Tanıtım toplantısında konuşan Edis, çok heyecanlı olduğunu söyleyerek, “Türkiye’de bu teknolojiyi kullanan ilk kişilerden olmayı çok istedim. Hayatım boyunca hobilerimle maddi ve manevi bağlantı kurup yaşamayı seçmiş biriyim. Kripto para piyasası da öyle çok takip ediyorum” dedi.

Şarkıcı Edis 18 Ekim’de Kripto Parasını Satışa Sunacak

Icrypex tarafından piyasaya sürülecek olan ve NFT ile desteklenen Edis Fan Token, Edis’in belirlediği konser, anket, özel etkinlik ve buluşmalarda ayrıcalık imkanı tanıyor. İstanbul Unıq’te yapılan projenin tanıtımına Icrypex CEO’su Gökalp İçer ve Edis’in yanı sıra sektörden de çok sayıda kişi katıldı. 18 Ekim’de ön satışa çıkacak Edis Fan Token, 0,90 lira üzerinden sanatçının hayranları ve kripto para yatırımcılarına sunulacak ve 21 Ekim’de halka arz edilecek.

Şarkıcı Edis 18 Ekim’de Kripto Parasını Satışa Sunacak

‘Yazıp yayınlamadığı şarkı sözlerinden pasajlar olacak’

Tanıtım toplantısında konuşan Icrypex CEO’su Gökalp İçer, “Edis’in NFT’lerini yapacağız. İçerisinde şarkı sözleri, yazıp yayınlamadığı şarkı sözlerinden pasajlar olacak. Attığı bir tweeti, konserdeki bir anı NFT’leştireceğiz. Edis Türk star, yıldız birçok single’ı var. Belki İngilizce bir albüm gelecek, dijital bir platformda belgeseli yayınlandı hepsini dijital ortama çekebiliyoruz” diye konuştu.

Şarkıcı Edis 18 Ekim’de Kripto Parasını Satışa Sunacak

‘1 liradan satışa sunulacak’

İçer, “NFT yeni hayatımıza girmiş gibi gözüküyor ama dijital sanatlar var. Geçmişini 1960’lara kadar uzatabilirsiniz. Yüksek fiyatlardan da el değiştiriyor. NFT sadece teyit mekanizmasını yapıyor. ICRYPEX NFT diye bir Pazar zaten çıkarıyoruz, Edis ile de bunu taçlandırmak istedik. Edis, NFT’lerinin alınması için Edis Fan Token yarattık. Ön satış 18 ile 20 Ekim arasında olacak. 8 milyon tane 0,90 kuruştan yüzde 10 iskontolu alınabilecek. 20 Ekim gece 22.00’da ön satış bitiyor. 21 Ekim 00.00’da ise arz başlıyor, halka arz sürecinde Edis Fan Token 1 liradan satışa sunulacak. Marketin dengesi için ön satıştan aldığınızı 3 hafta satamıyorsunuz. Diğerini istediğiniz zaman, istediğiniz gibi satabilirsiniz. Yeni bir Fan Token projemiz yok, spor camiası için Altay Token’i yaptık. Edis Fan Token’i ise sanat camiası için yaptık. Başka NFT’ler olacak ama Edis ile ritmimiz baya tutuyor dolayısıyla projeyi baya heveslenerek yürütüyoruz” ifadelerini kullandı.

Şarkıcı Edis 18 Ekim’de Kripto Parasını Satışa Sunacak

‘İyi ki böyle bir fikre sahip olduk’

Edis, “Son derece heyecanlıyım. Bu kadar yenilikçi bir projede öncü biri olmak beni çok heyecanlandırıyor. Hayatım boyunca hobilerimle maddi ve manevi bağlantı kurup yaşamayı seçmiş biriyim. Teknoloji de bunlardan bir tanesiydi. Kripto para piyasası da öyle çok takip ediyorum. Dijital eserler, sanat eserlerinin bu noktaya gelmesi beni çok heyecanlandırıyordu. Güzel bir yolculuğa çıktığımızı düşünüyorum. İyi ki böyle bir fikre sahip olduk. Kariyerimle alakalı hem hayal edebildiğim hem de hayal edemediğim bir nokta” dedi.

Şarkıcı Edis 18 Ekim’de Kripto Parasını Satışa Sunacak

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.