Şarkıcı Anitta, yaptırdığı dövmenin fotoğraflarıyla gündeme oturdu!

Brezilyalı şarkıcı Anitta’nın anüsüne dövme yaptırdığı esnada çekilen videoya ait ekran görüntüleri internete sızdı. Aşırı müstehcen görüntüler sonrası şarkıcının hayranları, şaşkınlık yaşadı.
Takip et
Şarkıcı Anitta, yaptırdığı dövmenin fotoğraflarıyla gündeme oturdu!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Meşhur kadınların hayranlarına cinsel içerikli video ve fotoğraf sattıkları internet sitesi OnlyFans, Brezilyalı şarkıcı Anitta’nın anüsüne dövme yaptırdığı esnada çekilen videoya ait ekran görüntülerini paylaştı.

“DÖVMEMİ TEKRAR YAPTIRIYORDUM”

Kolombiyalı şarkıcı J Balvin ile yaptığı düeti 545 milyon kişi tarafından izlenen ve kısa zamanda ismini dünyaya duyuran Anitta’nın sızan görüntüleri sonrası hayranları şoke oldu. Olay oluşturan görüntüler sonrası konuşan şarkıcı, görüntülerin başka bir manası olmadığını söyleyerek, “Dövmemi tekrar yaptırıyordum.” şeklinde konuştu.

Şarkıcı Anitta, yaptırdığı dövmenin fotoğraflarıyla gündeme oturdu!

OLAYIN AYRINTISINI ANLATMAK İÇİN PARA İSTEDİ

Açıklamasında öte yandan şakayla karışık dövme yaptırmak isteyenleri de uyaran Brezilyalı şarkıcı hayranlarına, “Bütün hikayeyi öğrenmek istiyorsanız, bunun için para vermek zorundasınız.” şeklinde konuştu. İnstagram’da 51 milyon takipçiye sahip Anitta, OnlyFans’ta iki hafta öce hesap açmış, 55 paylaşım yapmıştı. Şarkıcı her paylaşımı için hayranlarından 4.99 dolar alıyor.

Şarkıcı Anitta, yaptırdığı dövmenin fotoğraflarıyla gündeme oturdu!Şarkıcı Anitta, yaptırdığı dövmenin fotoğraflarıyla gündeme oturdu!

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.