adplus-dvertising

Saplantılı aşık kurbanı Sinem toprağa verildi

Mersin’in Tarsus ilçesinde saplantılı aşığı tarafından öldürülen Sinem Sökmen toprağa verildi.
Takip et
Saplantılı aşık kurbanı Sinem toprağa verildi
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Sinem Sökmen’in cenazesi Adana Adli Tıp Kurumu’ndan sabah alınarak Tarsus’a getirildi. Şehir Mezarlığındaki camide kılınan cenaze namazının sonrasında Sinem Sökmen’in cenazesi omuzlara alınarak cenaze otomobiline konuldu.

Saplantılı aşık kurbanı Sinem toprağa verildi

Sökmen’in cenazesi Tarsus Eshab-ı Kehf Mezarlığında toprağa verildi.
Olay, Öğretmenler Mahallesi’nde bulunan Hal Ardiyeler Bölümü 151 nolu iş yerinde yaşandı. Öğlen saatlerinde, nakliye işi yapan Halil Korkmaz isimli kişi, tarım işçisi Sinem Sökmen adlı kadının çalıştığı iş yerine geldi. Halil Korkmaz burada belinden çıkardığı tabancayla Sökmen’in kafasına ateş etti. Kanlar içinde yere yığılan genç kadın olay yerinde yaşamını yitirdi.

Olaydan sonra kalabalıktan kaçan Halil Korkmaz, Hal Camisi altında olayda kullanmış olduğu silahla kafasına ateş etti. Yere yığılan Korkmaz yaşamını yitirdi.

Halil Korkmaz, 13 Mart 2022 tarihinde Sökmen’i hal içerisinde çalıştığı ardiyede, tehdit ettiği ve ısrarlı takip ettiği için uzaklaştırma cezası aldığı, cezasının 19 Nisan 2022 tarihinde sona erdiği öğrenildi.
Halil Korkmaz’ın daha önceden Sinem Sökmen’e evlenme teklif ettiği, daha sonra kendisinden ayrılmak istemesi üstüne, “ya benim olacaksın ya da başkasına yar etmem ben ölümü göze aldım” biçiminde tehditte bulunduğu ve kendisiyle çektirdiği fotoğrafları yakınlarına göstermekle tehdit ettiği iddia edildi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.