Sapık Marketçi, 13 Yaşındaki Kızı Taciz Etti, Kameralar Her Şeyi Kaydetti

Antalya’da, 1,5 yaşındaki kardeşi ile markete gelen küçük kız, market sahibinin tacizine uğradı. Güvenlik kamaraları iğrenç tacizi kaydederken sapık esnaf tutuklandı.

Antalya’da iğrenç bir taciz olayı yaşandı. 1,5 yaşındaki kardeşi ile birlikte markete giden 13 yaşındaki kız çocuğu, market sahibinin tacizine maruz kaldı. Sapık marketçi tutuklandı.

ANNE HEMEN JANDARMAYA KOŞTU

Olay Manavgat ilçesinde yaşandı. Bebek arabasındaki 1,5 yaşındaki kardeşi ile markete giden 13 küçük kız market sahibinin tacizine uğradı. Eve dönen küçük kız, annesine bir daha o markete gitmek istemediğini söyledi. Bunun üzerine anne, kızın iddiasını sormak üzere markete gitti. Market sahibi ise yanlış anlaşıldığını söyleyerek anneden özür diledi. Durumdan iyice kuşkulanan anne soluğu jandarmada aldı. Yapılan şikayet üzerine soruşturma başlatan jandarma ekipleri markete giderek güvenlik kamerası görüntülerini izledi.

KÜÇÜK KIZ HER ŞEYİ ANLATTI

Sapık market sahibinin küçük kızı kardeşinin yanında taciz ettiğini gören jandarma adamı hemen gözaltına alırken küçük kız da çocuk izlem merkezine götürüldü. Psikolog eşliğinde ifadesi alınan küçük kız, market işletmecisinin kendisine sarılıp öptüğünü ve bunu daha önce de defalarca yaptığını söyledi. Küçük kızın ifadesinin ardından nöbetçi mahkemeye çıkarılan sapım marketçi tutuklanarak cezaevine gönderildi. Güvenlik kameralarının kaydettiği görüntülerde sapığın önce 1,5 yaşındaki bebeği sevdiği, ardından da ablasına yönelerek öptüğü görülüyor.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı