“Sansa” Yeni Kocasıyla Fotoğrafını Paylaştı!

Game of Thrones dizisindeki "Sansa" rolüyle hayatımıza giren Sophie Turner, 2 ay önce resmi olarak Las Vegas'da evlenmişti. Geçtiğimiz günlerde ise Fransa'da düğünleri yapıldı.

“Sansa” Yeni Kocasıyla Fotoğrafını Paylaştı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Fransa’da düzenlenen düğüne güzel oyuncunun ailesi ve arkadaşları katıldı. Fransa’nın güneyinde yapılan düğün töreninde çekilen fotoğrafı kişisel paylaşım sayfasında yayınlayan Turner, altına “Bay ve Bayan Jonas” notunu düştü. Fotoğrafın altına eşi Joe Jonas’ın mutluluğunun yüzünden okunduğuna dair yorumlar yapıldı.

Düğün törenine katılan konuklar arasında Turner’ın Game of Thrones dizisinden oyuncu arkadaşı ve aynı zamanda gerçek hayattaki en yakın arkadaşlarından birisi olan Maise Williams da vardı. Hem Joe Jonas hem de Sophie Turner, ikinci kez evet dedikten sonra yaptıkları yürüyüşün fotoğrafını sosyal medya hesaplarından paylaştı.

2 AY ÖNCE GİZLİCE EVLENMİŞLERDİ

Sophie Turner, 2 ay önce Vegas’da, Jonas Brothers üyesi Joe Jonas ile evlenmişti. Düğünün maliyetinin 600 dolar olması tüm dünyada magazin haberlerine konu olmuştu. Çiftin nikahını ise, Elvis Presley taklidi yapan bir adam kıymıştı.

Dilan Uğun Gül
dilanugungul@haber.com

Dilan Uğun Gül 1994 İstanbul doğumludur. Lisede Radyo TV bölümünü bitirdikten sonra editörlük kariyerine başlayan Dilan Uğun Gül, İstanbul Üniversitesi'nde Kamu Yönetimi Bölümü'nde eğitimine devam etmektedir. Çeşitli haber...

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.