adplus-dvertising

Şans, üşengeç hırsızın ayağına geldi

Bursa’da üşengeç hırsız, ayakkabı çalmak için girdiği binada katlara asansör ile çıkmak istedi. Asansörde unutulan araba anahtarını bulan hırsız, arabası çalarak bölgeden uzaklaştı. O anlar güvenlik kamerasına yansıdı.
Takip et
Şans, üşengeç hırsızın ayağına geldi
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Olay, önceki gece 23.30 sıralarında merkez Osmangazi ilçesi Emek Zekai Gümüşdiş Mahallesi’nde bir apartmanda yaşandı. Edinilen bilgiye göre, binaya giren üşengeç hırsız, ayakkabı çalacağı katlara asansör ile çıkmak istedi. Bindiği asansörde araba anahtarı bulan hırsız, ayakkabı çalmadan geldiği gibi dışarıya çıktı. Anahtardan kilit açma tuşuna basarak kilidi açılan arabaya binen hırsız bölgeden uzaklaştı.

Şans, üşengeç hırsızın ayağına geldi

O anlar güvenlik kamerasına yansıdı

Üşengeç hırsızın şansı ayağına geldiğini belirten mağdur Hayrullah Aras, ‘Saat 23.30 sıralarında aracı buraya getirdim. Anahtarı eniştemin oğluna teslim etmek için asansöre bıraktım. Daha sonra çıkacağı kata bastım. Oğlu da anahtarı alacağı sırada uyuya kalmış ve anahtar asansörde kalmış. Daha sonra apartmana hırsız girip önce anahtarı sonra arabayı çalmış. Hırsız da üşengeç olduğu için ayakkabı çalacağı katlara asansörle çıkıyor. Bu biçimde aracın anahtarını alarak aracı çalıyor. Polis ekiplerine şikayette bulunduk. Polis ekipleri kent güvenlik ve plaka tanıma sisteminden arabası Mudanya Burgaz’da buldu. Çok teşekkür ederiz’ şeklinde konuştu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.