Şans Topu’nda kazanan numaralar canlı yayında

Şans Topu çekilişi bu akşam 20:00’da gerçekleşecek. Milli Piyango TV Youtube kanalından ve hurriyet.com.tr’den canlı olarak yayınlanacak.
Takip et
Şans Topu’nda kazanan numaralar canlı yayında
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Sisal Şans tarafından düzenlenen Şans Topu çekiliş neticeleri bu akşam millipiyangoonline.com’dan yapılacak olan canlı yayın ile açıklanacak.

Şans Topu’nda kazanan numaralar canlı yayında

ŞANS TOPU SAYFASI İÇİN TIKLAYIN

Şans Topu oynamanın kuralları neler?

Şans Topu (5+1) oyunu, iki farklı sayı kümesi içerisinden, tespit edilen sayıda numara seçilmesi aslına dayanıyor. Üst bölüm 1-34 numaradan, alt bölüm ise 1-14 numaradan oluşuyor.
Oyunseverler, üst bölümden 5 tane, alt bölümden 1 tane numarayı seçerek oyuna katılabiliyor.
Şans Topu, ikramiye grupları, (5+1), (5), (4+1), (4), (3+1), (3), (2+1), (1+1) ve yeni kategorisi (0+1) olarak sıralanıyor. Yenilen Şans Topu oyununda, oyunseverler artık üst bölümde bilemese de alt bölümde 1 numara bilse de kazanıyor.

Oyunseverler kolonları kendileri doldurabildiği gibi öte yandan sayıları doğrudan bayiye belirterek yahut “Sen Seç” ile terminalden rastgele sayı seçtirerek de oynayabiliyor. 18 yaşından büyük herkesin oynayabileceği Şans Topu’nda her kolonun fiyatı ise 2 TL. Oyunun kurallarıyla alakalı detaylı bilgiye https://www.millipiyangoonline.com/sayisal-loto/kurallar adresinden ulaşmak mümkün.

Bütün çekilişler canlı yayınlanıyor!

Şisal Şans’ın son teknolojiyi kullanarak yaratılan teknik altyapı ile noter huzurunda gerçekleştirdiği çekilişler canlı olarak yayınlanmaya devam ediyor. Bütün çekiliş süreçleri “Dünya Piyango Birliği” (World Lottery Association) standart ve kurallarına uygun biçimde organize ediliyor ve en büyük öncelik şeffaflığa veriliyor.

Dünya Piyango Birliği sertifikalı, son teknoloji ürünü yeni çekiliş makineleriyle kurulmuş olan ve ŞANS MERKEZİ isimi verilen çekiliş stüdyosunda gerçekleştirilen çekilişler, www.millipiyangoonline.com sitesinden canlı olarak yayınlanıyor ve dileyen herkes çekilişe katılabiliyor.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.