Şans topu sonuçları açıklandı mı? 28 Mart 2021 çekiliş sonuçları!

Şans topu sonuçları belli oldu mu, Şans topu kazanan numaralar millipiyangoonline’da açıklanıyor! Akşam saat 20:00'da yapılacak olan Şans Topu çekiliş sonuçlarını online olarak sitemizden takip edebilirsiniz. kazanan numaralar için lütfen haberimizin devamını okuyun.
Takip et
Şans topu sonuçları açıklandı mı? 28 Mart 2021 çekiliş sonuçları!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Şans Topu çekilişi bu akşam saat 20:00’da başlayacak. Çekilişin sona ermesinin sonrasında neticeler sitemizde online olarak yayınlanacaktır.

28 Mart 2021 ŞANS TOPU SONUÇLARI

Millipiyango tarafından şans topu çekilişi yapıldı kazanan numaralar: 28, 22, 12, 14, 10, 3

Şans topu nasıl oynanır?

Bir kolonun üst bölümünde 34, alt bölümünde 14 numara bulunmaktadır. 34 numara arasından 5, 14 numara arasından 1 tanesi işaretlenir.

Bir yahut birden fazla kolon oynanabilir.

Tek kolon ücreti 2 TL’dir.

Sen Seç!

Kolonunu ister kendi seçtiğin sayılar ile istersen de Rastgele seçeneğini kullanarak sistem tarafından rastgele seçilecek sayılar ile oluşturabilirsin. Satış noktalarında satılan Şans Topu oyunu için ise ,kuponunu kendisi doldurmak istemeyenler için geliştirilen bu özellikle, kolon altındaki SEN SEÇ kutucuğu işaretlenir ve rastgele 5+1 numara ile şanslı kupon oluşur.

Sistem Oyunu!

Sistem oyunu; çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Bir kolonda üst bölümden 5 numaradan fazla ve/yahut alt bölümden 1 numaradan fazla işaretlenmesiyle sistem oyunu oynanabilir. Bu vaziyette birden çok kolon yaratılır. Üst bölümden en fazla 10 numara, alt bölümden ise 14 numara işaretlenebilir.

Çoklu Çekiliş!

Çoklu Çekiliş seçeneği işaretlenerek birden fazla çekilişe katılınabilir.

İptal

Doldurduğun kolonu oynamaktan vazgeçilirse alakalı kolonun altındaki iptal kutucuğu işaretlenerek, kolon iptal edilebilir.

Ne kadar kazanabilirsin?

Şans Topu haftada 1 gün: Çarşamba günleri çekilir. Her çekilişte küre içerisindeki 34 numara içinden 5 numara, 14 numara içinden 1 numara çekilir.

Oynadığın her kolon çekilişte çıkan numaralardan 5+1, 4+1, 4, 3+1, 3, 2+1, 1+1 yahut 0+1 numara doğru tahmin edersen ikramiye kazanırsın. 5+1 bilen Şans Topu büyük ikramiyesini kazanır! Aynı ikramiye kategorisinde birden fazla kazanan olması halinde ise ikramiye havuzu kazananlar arasında eşit bölüşülür.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.