adplus-dvertising

Şans Topu çekilişi ne zaman? Şans topu sonuçları canlı! 11 Nisan

Şans Topu çekilişi saat kaça, 11 Nisan Şans Topu sonuçları açıklandı mı? Milli Piyango idaresi tarafından 11 Nisan Pazar günü şans topu çekilişi akşam saat 20:00 da canlı olarak yapılacak. Noter huzurunda yapılacak olan çekilişler Milli Piyango'nun YouTube sayfasından canlı olarak takip edilebileceği gibi haberimizden de takip edilebilir.
Takip et
Şans Topu çekilişi ne zaman? Şans topu sonuçları canlı! 11 Nisan
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Şans Topu çekilişinde heyecan dorukta. Şans Topu’nun 11 Nisan Pazar günkü çekilişinde kazandıran numaralar merak konusu oldu. Şans Topu’nun 11 Nisan Pazar günkü çekiliş sonuçlarına sitemizden ulaşabilirsiniz. Peki 11 Nisan Şans Topu sonuçları belli oldu mu? İşte 11.04.2021 Şans Topu sonuçları…

Şans Topu çekilişi ne zaman? Şans topu sonuçları canlı! 11 Nisan

11 NİSAN ŞANS TOPU ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

Ayrıntılar geliyor.

SONUÇ: 13,16,19,29,34,13

Şans topu çekilişi yapılır yapılmaz bu alanda yayınlanacaktır. Ayrıca çekilişi videoya tıklayarak canlı olarak takip edebilirsiniz.

GEÇTİĞİİZ ŞANS TOPU SONUCU

7 Nisan Çarşamba günkü Şans Topu çekilişinde kazandıran numaralar:04 10 16 24 25 04 (joker)

Şans Topu çekilişi ne zaman? Şans topu sonuçları canlı! 11 Nisan

ŞANS TOPU NASIL OYNANIR?

Şans Topu, 1 ila 34 (dahil) arasındaki beş rakamın ve 1 ila 14 (dahil) arasındaki bir rakamın sıra gözetilmeksizin doğru tahmin edilmesinden oluşur.

Bir oyun kombinasyonu, oyuncunun çekilişte tahmin edeceği 1 ila 34 (dahil) arasındaki beş rakamdan ve 1 ila 14 (dahil) arasındaki bir rakamdan oluşur.

Tek bir oyun kombinasyonunun (kolon) ücreti 2 TL’dir. Minimum oynama tutarı tek bir oyun kombinasyonun (kolon) ücretine eşittir.

Kazanan kombinasyon, her çekilişte iki farklı seriden çekilen rakamlardan oluşur : 1 ila 34 (dahil) arasındaki beş rakam ve 1 ila 14 (dahil) arasındaki bir rakam. Beş rakam, çekilen her bir rakam tekrar çekilişe dahil edilmeden 1 ila 34 (dahil) arasındaki rakamlardan çekilir. Sisal Şans sistemi sayesinde her bir çekiliş tahmin edilemez olup her kombinasyonun çıkma olasılığı aynıdır.

Çoklu Çekiliş seçeneği işaretlenerek birden fazla çekilişe katılınabilir.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.