adplus-dvertising

Şans Topu çekiliş sonuçları açıklandı mı, Kazanan numaralar 4 Nisan 2021

Şans Topu çekilişi yapıldı mı, Şans topu canlı sonuçları Millipiyango idaresi tarafından her Çarşamba ve Pazar günü akşam saat 20:00'da yayınlanmaktadır. Çekiliş sonuçları ile ilgili ayrıntıları anlık olarak haberimizden takip edebilirsiniz.
Takip et
Şans Topu çekiliş sonuçları açıklandı mı, Kazanan numaralar 4 Nisan 2021
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Şans Topu çekilişi bu akşam saat 20:00’da başlayacak. Çekilişin sona ermesinin sonrasında neticeler Millipiyangoonline.com adresinden yayınlanacak.

SONUÇLAR: 11, 13, 3, 19, 8, 5

Şans Topu çekilişini videoya tıklayarak sitemizden canlı olarak izleyebilirsiniz.

ŞANS TOPU’NUN KURALLARI

Bir kolonun üst bölümünde 34, alt bölümünde 14 numara bulunmaktadır. 34 numara arasından 5, 14 numara arasından 1 tanesi işaretlenir.

Bir yahut birden fazla kolon oynanabilir.

Tek kolon ücreti 2 TL’dir.

Sen Seç!

Kolonunu ister kendi seçtiğin sayılar ile istersen de Rastgele seçeneğini kullanarak sistem tarafından rastgele seçilecek sayılar ile oluşturabilirsin. Satış noktalarında satılan Şans Topu oyunu için ise ,kuponunu kendisi doldurmak istemeyenler için geliştirilen bu özellikle, kolon altındaki SEN SEÇ kutucuğu işaretlenir ve rastgele 5+1 numara ile şanslı kupon oluşur.

Sistem Oyunu!

Sistem oyunu; çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Bir kolonda üst bölümden 5 numaradan fazla ve/yahut alt bölümden 1 numaradan fazla işaretlenmesiyle sistem oyunu oynanabilir. Bu vaziyette birden çok kolon yaratılır. Üst bölümden en fazla 10 numara, alt bölümden ise 14 numara işaretlenebilir.

Çoklu Çekiliş!

Çoklu Çekiliş seçeneği işaretlenerek birden fazla çekilişe katılınabilir.

İptal

Doldurduğun kolonu oynamaktan vazgeçilirse alakalı kolonun altındaki iptal kutucuğu işaretlenerek, kolon iptal edilebilir.

Ne kadar kazanabilirsin?

Şans Topu haftada 1 gün: Çarşamba günleri çekilir. Her çekilişte küre içerisindeki 34 numara içinden 5 numara, 14 numara içinden 1 numara çekilir.

Oynadığın her kolon çekilişte çıkan numaralardan 5+1, 4+1, 4, 3+1, 3, 2+1, 1+1 yahut 0+1 numara doğru tahmin edersen ikramiye kazanırsın. 5+1 bilen Şans Topu büyük ikramiyesini kazanır! Aynı ikramiye kategorisinde birden fazla kazanan olması halinde ise ikramiye havuzu kazananlar arasında eşit bölüşülür.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.