Şans Topu çekiliş sonuçları açıklandı mı, kazanan numaralar!

31 Mart 2021 Millipiyango Şans Topu çekiliş sonuçlarını canlı olarak sitemizden izleyebilirsiniz. Şans Topu kazanan numaralar belli oldu mu, çekilişler yapıldı mı? sorusunun cevabını haberimizin ayrıntısında Millipiyangoya entegre sistemsizden bulabilirsiniz.
Takip et
Şans Topu çekiliş sonuçları açıklandı mı, kazanan numaralar!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Şans Topu sonuçları için artık geri sayım başladı. 31 Mart akşamı Milli Piyango ve Sisal Şans ortaklığında yapılacak canlı çekiliş sonrası Şans Topu kazanan numaralar da belli olacak. Bu akşam 2.527.843 TL ikramiyenin dağıtılacağı Şans Topu için heyecanlı bekleyiş ise sürüyor.

Şans Topu çekiliş sonuçları açıklandı mı, kazanan numaralar!

ŞANS TOPU KAZANAN NUMARALAR 31 MART

Şans Topu sonuçları bu akşam saat 20.00’de belli olacak. Milli Piyango İdaresi tarafından gerçekleştirilen çekilişin sonuçları açıklandıktan hemen sonra haberimiz içerisine eklenecektir.

SONUÇLAR AÇIKLANDI: 2, 15, 9, 30, 6, 14

GEÇEN HAFTANIN SONUÇLARI

Şans Topu sonuçları 28 Mart: 10, 12, 14, 22, 28 + 03

ŞANS TOPU İKRAMİYELERİ NEREDEN ALINIR?

Şans Topu çekilişleri her hafta Milli Piyango İdaresi tarafından gerçekleştirilir. Şans Topu çekilişi sonucunda 1+1, 2+1, 3+1, 4, 4+1, 5 ve 5+1 bilen talihliler ikramiye almak için hak kazanırlar. Çekiliş sonucunda ikramiye almaya hak kazanan talihliler içerisinden;5+1 bilen talihliler Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nden,4+1 bilen ve 5 bilenler loto bayilerinden veya Milli Piyango İdaresi şubelerinden,1+1, 2+1, 3 ve 3+1 bilen talihliler de loto bayilerinden ikramiyelerini alabilir.

Şans Topu çekilişinde ikramiye almak için hak kazanan talihlilerin bir sene içerisinde ikramiyelerini alması gerekir. Bir yılsonunda alınmamış olan ikramiyeler zaman aşımına uğrar. Zaman aşımına uğrayan ikramiyeler için ödeme yapılmaz.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.