Şanlıurfa’da turşu kazanında çıplak ayakla dans görüntülerine açıklama!

Şanlıurfa’da olduğu iddia edilen bir turşu fabrikasında çalışanın turşu kazanına girip çıplak bir şekilde dans ettiği görüntülerin ortaya çıkması üzerine Şanlıurfa Viranşehir Kaymakamlığı tarafından açıklama yapıldı. Açıklamada Viranşehir'de böyle bir tesisin olmadığı belirtildi.
Takip et
Şanlıurfa’da turşu kazanında çıplak ayakla dans görüntülerine açıklama!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Konya’daki bir süt fabrikasında çekilen skandal görüntüler sonrası bu defa de turşuların depolandığı bir tanka giren çalışanın görüntüleri sağlığımızla nasıl oynandığını gözler önüne sermişti. İddiaya göre bu görüntüler Şanlıurfa’nın Viranşehir ilçesinde çekilmişti. Fakat bu konuda Viranşehir kaymakamlığı bir açıklama yaptı.

”FABRİKA VİRANŞEHİR’DE DEĞİL! BURADA TURŞU FABRİKASI YOK”

Kaymakamlık internet sitesinden yapılan açıklamaya göre, bazı basın yayın organlarınca servis edilen, bir çalışanın turşu tankına çıplak ayakları ve giysileriyle girdiği görüntülerdeki tesisin Viranşehir’de olmadığı söylendi.

Açıklamada şu ifadelere yer verildi: “Ulusal bir haber sitesinde ‘Viranşehir ilçesinde gıda skandalı’ biçiminde servis edilen haber gerçekleri yansıtmamaktadır. Viranşehir Organize Sanayi Bölgesi’nde turşu fabrikası bulunmamaktadır. Viranşehir Organize Sanayi Bölgemiz dışında da turşu üretimi yapan faal bir kuruluş yoktur. Bahse konu haberin görsellerinde lahana turşusu kurulduğu görülmektedir. İlçemizde lahana bitkisinin yetiştiriciliği yapılmamaktadır.”

NE OLMUŞTU?

Şanlıurfa’nın Viranşehir ilçesinde turşu fabrikasında çalışan bir kişi, turşu tankına çıplak ayakları ve giysileriyle girmiş, şarkı eşliğinde oynayan çalışan o görüntüleri sosyal medya hesabından paylaşmıştı. Mide bulandıran olaya tepkiler ise çığ gibi büyüdü.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.