adplus-dvertising

Şanışer’den Şarkılı Yanıt

13 Eylül 2019, 14:00 tarihinde eklendi
Birçok sanatçı ile bir araya gelerek yaptıkları 'Susamam' şarkısı sonrası, kendisi hakkında eleştiri yapanlara Şanışer'den cevap geldi.
Takip et
Şanışer’den Şarkılı Yanıt
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Tartışmaların bitmediği ‘Susamam’ şarkısının artçıları devam ediyor. Çıktığı günden bu yana ülke gündeminde bulunan ‘Susamam’ şarkısına en son Devlet Bahçeli de yorum yapıp ve eleştiride bulunmuştu.

Sosyal medya üzerinde birçok kullanıcı Şanışer hakkında ‘FETÖ’cü, PKK’lı’ gibi ithamlarda bulunmuştu. Bu gelişmeler sonrası Şanışer tüm bu eleştirilere ev ithamlara yine bir şarkı ile karşılık verdi.

Devlet Bahçeli’nin “Yazmadaki becerinin onlardan olduğu kanaatinde değilim. O kadar sosyolog, psikolog, sosyal ve ekonomik yönden birikimi olan insanlar o kavramları yan yana getiremez. Birileri hazırlamış vermiş. Sen de rap okuyorsun al oku demiş. Onlar çok tehlikeli şeyler.” sözleri üzerine bugün Şanışer’den yanıt geldi. Şanışer eski bir şarkısı olan ‘Aşılmaz Yolları’ Şanışer Live Sessions konseptinde Sahabe düet yaparak yayınladı. Şanışer videoyu sosyal medya hesabından “IQ’su Clash of Clans oynamaya bile yetemeyecek “stratejistler” buyursunlar bu sözlerimizi de analiz etsinler.” ifadelerini kullanarak yayınladı.

Şanışer’in şarkısında en çok dikkat çeken söz ise “Bugün 16 Temmuz unutma, dün meclise bombalar düştü.” kısmı idi.

Şanışer’den Şarkılı Yanıt

Şanışer’den Şarkılı Yanıt

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.