Sanatçılar Yılbaşı Konserlerinden Ne Kadar Alacaklar?

Bu sene de yılbaşı gecesi sanatçılara yarayacak. Peki sanatçılar nerede yılbaşı konseri verecek, kişi başı ücret ne kadar? Tarkan, Ebru Gündeş, Hadise...
Sanatçılar Yılbaşı Konserlerinden Ne Kadar Alacaklar?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Yılbaşı için hazırlıklara başlayan birçok sanatçının rotası ve alacağı ücretler ortaya çıkmaya başladı. Posta’da yer alan habere göre 31 Aralık’ta konser verecek ünlüler arasında en yüksek ücreti ise Megastar Tarkan alacak. Megastar Kıbrıs’ta vereceği konser karşılığında tam 2 milyon TL alacak.

Antalya’da sahne alacak olan Aşkın Nur Yengi’nin alacağı ücret, 300 bin TL olacak.

Samsun’da hayranları ile buluşacak Teoman, şarkıları için 200 bin TL alacak.

Almanya’da sahneye çıkacak olan Petek Dinçöz, 180 bin TL kazanacak.

Yılbaşında Ayşe Hatun Önal da Samsun’da olacak. Şarkıcı, bu geceden 150 bin TL alacak.

Ebru Gündeş aynı Hadise ve Tarkan gibi yeni yılın ilk gecesinde Kıbrıs’ta sahnede olacak olan arabesk müziğinin güçlü sesi Ebru Gündeş, 600 bin TL alacak.

Zaman zaman konserlerinde izdiham yaşanan pop müziğinin en sevilen sanatçılarından biri olan Yıldız Tilbe de 31 aralık akşamı Kıbrıs’ta dinleyicileriyle buluşacak. Tilbe, konserden 500 bin TL kazanacak.

Oğlunun eğitimi için Londra’ya yerleşen Gülşen de yeni yılda Kıbrıs’ta sahne alacak isimlerden biri. Gülşen, sahneden 450 bin TL alacak.

TARKAN 2019 YILBAŞI ÜCRETİ

2020 yılına doğru geri sayım başlarken yılbaşı konserleri için ünlü isimlerin de takvimi belli olmaya başladı. Pop müziğinin mega starı Tarkan, Kıbrıs’ta hayranlarını coşturmak için 2 milyon TL alacak.

Sanatçılar Yılbaşı Konserlerinden Ne Kadar Alacaklar?

Megastar Tarkan, 31 Aralık 2019 gecesi Kıbrıs’ı tercih etti. Tarkan Gine’de bulunan Elexus Hotel Resort & Spa otelde sahne alacak. Her yılbaşında olduğu gibi rekor bir ücretle anlaşma sağlayan Tarkan, muhteşem şovlarıyla inanılmaz bir eğlence sunacak. 2020 yılbaşı günü Tarkan’ı izlemek istiyorsanız en az kişi başı 2000 TL ödemek zorundasınız.

HADİSE- BÜLENT ERSOY 2019 YILBAŞI ÜCRETİ

Listenin ikinci sırasında ise geçen yılın birincisi Hadise var. Yine Kıbrıs’ta sahne alacak olan Hadise, 800 bin TL kazanacak.

DİVA 500 BİN TL ALACAK. Kıbrıs dışında Sapanca’da da sahne alacak Türk Sanat müziğinin Divası Bülent Ersoy ise yılbaşı için, 500 bin TL kazanacak.

Sanatçılar Yılbaşı Konserlerinden Ne Kadar Alacaklar?

Hadise-Bülent Esoy-Meltem Erensoylu Aynı Sahnede Bülent Ersoy 2020 Yılbaşı, Hadise 2020 Yılbaşı ve Meltem Erensoylu 2020 Yılbaşı’nda bir araya gelerek aynı sahneye çıkacak. Bu 3 büyük isim Kıbrıs Limak Cyprus Deluxe Hotel’de sahneye çıkacak. Bülent Ersoy 28 Aralık 2019 gecesi sahne alacak. 30 Aralık akşamında ise Meltem Erensoylu sahnede olacak. Final gecesi olan 31 Aralıkta ise Hadise sahnede olacak.

Yılbaşı boyunca 3 gece için toplamda 4.778.00 TL para ödemeniz gerekmektedir.

SEDA SAYAN 2019 YILBAŞI ÜCRETİ

Yeni yılı Kıbrıs’ta karşılayacak olan Seda Sayan, 300 bin TL kazanacak.

Sanatçılar Yılbaşı Konserlerinden Ne Kadar Alacaklar?

Başarılı sanatçı ve sunucu Seda Sayan, diğer sanatçılar gibi Kıbrıs’ı tercih edenler arasında yer alıyor. Yılbaşı gecesinde kendisi Salamis Bay Conti Resort Hotel & Casino otelde olacak.Henüz bir fiyat açıklanmamış.

SİBEL CAN, LİNET  VE MURAT BOZ 2019 YILBAŞI ÜCRETİ

Sibel Can da yeni yılı Kıbrıs’ta karşılayacak. Can, vereceği konser için 500 bin TL alacak.

Kıbrıs’ta da sahnede olacak Linet de konserden 400 bin TL kazanacak.

Yılbaşı akşamı Belek’de sahneye çıkacak olan Murat Boz, 400 bin TL alacak.

Sanatçılar Yılbaşı Konserlerinden Ne Kadar Alacaklar?

Yılbaşı gecesinin bir diğer muhteşem üçlüsü ise Sibel Can-Volkan Konak-Linet & Rubato-Murat Boz oldu. Bu isimler aynı sahnede yer alacak. Bu isimler yılbaşı gecesinde Antalya Granada Luxury Hotel’de sahne alacak.

MUAZZEZ ERSOY  2019 YILBAŞI ÜCRETİ

Sanatçılar Yılbaşı Konserlerinden Ne Kadar Alacaklar?

olan Muazzez Ersoy, diğerlerinin aksine Türkiye’de olacak. Ersoy, yılbaşı gecesinde NG Sapanca Wellness & Convention Otelinde sahne alacak. Yılbası gecesi için özel bir program hazırlayan NG Sapanca Wellness & Convention Otel 29 Aralık-1 Ocak tarihlerinde Muazzez Ersoy’u ağırlacak ve Ersoy’u izlemek için kişi başı 3000 TL’den başlayan fiyatlar sunacak.

FATİH ÜREK 2019 YILBAŞI ÜCRETİ

Sanatçılar Yılbaşı Konserlerinden Ne Kadar Alacaklar?

Yavru vatan Kıbrıs’ta sahne alacak ünlülerden bir diğeri ise Fatih Ürek olacak.  Otelin yılbaşı eğlencesi için henüz fiyatları açıklanmamış.

CANDAN ERÇETİN 2019 YILBAŞI ÜCRETİ

Sanatçılar Yılbaşı Konserlerinden Ne Kadar Alacaklar?

Candan Erçetin, yılbaşı gecesinde Kıbrıs’ya sahne alacak. İzleyicilere nostalji ve eğlence yaşatacak olan Erçetin, Kıbrıs’ta, Merit Park Hotel’de sahne alıyor. 3 günlük eğlence için kişi başı 5.072 TL ödenecek.

Kuşum Aydın

Yılbaşı gecesinde Kıbrıs’ta sahne alacak ünlülerden birisi de Kuşum Aydın olacak. Kuşum Aydın bu özel gecede Kıbrıs Lords Palace otelde sahne alacak. 3 günlük rezervasyon ücreti kişi başı en az 5.102.00 TL olarak belirlendi.Sanatçılar Yılbaşı Konserlerinden Ne Kadar Alacaklar?

Serkan Kaya

Son dönemlerde adından sıkça söz ettiren şarkıcı Serkan Kaya, yılbaşı gecesi Kıbrıs’ta Gine Kıbrıs Kaya Palazzo Resort’ta sahne alıyor. Muazzam bir şölen izleyicileri bekleyecek. 3 gece ücreti kişi başı en az 5.392.00 TL olarak karşımıza çıkıyor.

Sanatçılar Yılbaşı Konserlerinden Ne Kadar Alacaklar?

Emre Altuğ

Bu özel gecede Emre Altuğ’u dinlemek isterseniz Ela Quality Resort Belek oteline erken rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir. Otelin yılbaşına özel belirlediği fiyat ise 2.625.00 TL olarak açıklanmış.

Sanatçılar Yılbaşı Konserlerinden Ne Kadar Alacaklar?

  • konser
  • yılbaşı
Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.