Sana Söz dizisinde Müge Anlı mı canlandırılıyor?

Ekranların yeni dizisi Sana Söz, seyircisi ile buluştu. Hikayesinde Müge Anlı ile Tatlı Sert formatından beslenen Sana Söz dizisi ile ilgili detaylar haberimizde...
Takip et
Sana Söz dizisinde Müge Anlı mı canlandırılıyor?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Q3 Medya tarafından yapımcılığı üstlenilen Sana Söz dizisinin yönetmen koltuğunda Şenol Sönmez oturacak.

Senaryosunun çıkış noktası Müge Anlı ile Tatlı Sert programı olan dizide başrolü Nehir Erdoğan tarafından canlandırılacak.

Hikayesinde Müge Anlı ile Tatlı Sert formatından beslenen Sana Söz dizisi, başkarakteri Elif’e aynı formatta bir program sundurarak, seyircisinin karşısına çıkıyor.

Sana Söz dizisinde Müge Anlı mı canlandırılıyor?

Cinayetleri çözüp, katilleri bulmak için bir program sunan Elif’in eşi avukat Erdem’in sırları ile yüzleşecek olduğu ve bu süre içerisinde emniyet büro amiri Ömer ile güven üzerine kurulu bir ilişki kuracağı hikayeyle seyircisinin karşısına çıkmaya hazırlanan Sana Söz dizisi, yeni sezonun iddialı yapımlarından biri olmayı planlıyor. Elif’in sunduğu programın Müge Anlı ile Tatlı Sert programı ile olan benzerliği ise, televizyon izleyicisinin şimdiden dikkatini çekmiş bulunuyor. Öte yandan Sana Söz dizisinin Müge Anlı’sına Nehir Erdoğan hayat veriyor!

Sana Söz dizisinde Müge Anlı mı canlandırılıyor?

Nehir Erdoğan’ın canlandıracağı Elif karakteri, Müge Anlı ile benzer özellikler taşıyacak. Televizyon programcısı olan Elif, cinayetleri çözmeye ve katilleri bulmaya çalışmaktadır. Sunucu halk tarafından sevilmektedir. İşini başarılı bir şekilde yapmak için hayatı boyunca çok sayıda fedakarlıkta bulunmuştur. Elif, mutlu bir aile hayatı olduğuna inanmaktadır. Lakin, bir gün programda işlediği vakanın kocası Erdem ile olduğunu öğrenmesi hayatının dağılmasına neden olur.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.