Samsung’dan Piyasaları Kızıştıracak Hamle

Teknoloji devi telefon şirketinden rekabeti arttıracak katlanabilir telefon itirafı geldi.

Samsung’dan Piyasaları Kızıştıracak Hamle
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Telefon şirketlerinin aralarındaki rekabet her geçen gün artmaya devam ediyor. Akıllı telefonların özelliklerinin arttırılması için yapılan çalışmalara sürekli yenileri ekleniyor. Güney Kore merkezli telefon şirketi Samsung düzenlediği bir basın toplantısı ile yeni çıkacak telefonun özelliklerini tanıttı. Sır gibi saklanan telefonun katlanabilir özelliğinin basına sızmasının ardından şirket yetkilisinden itiraf geldi.

Şirket üst düzey yöneticisi, yeni çıkacak olan telefon modelinin katlanabilir olma özelliğinin olduğunu kabul etti. CEO DJ Koh daha önce düzenlediği toplantıda tanıtımı yapılan katlanabilir telefonun yaşanan sorunlarından dolayı ertelendiğini de açıkça dile getirdi.

Telefonun sorunlarının test edilmeden toplantının düzenlenmesinin yanlış olduğunu da söyleyen CEO tüm sorunların giderilmesi için çalışmaların hızla devam ettiğini açıkladı. Yeni model telefonun sorunları giderildikten sonra satışa sürüleceğini açıklayan Koh satış fiyatının 1980 dolar olduğunu da duyurdu.

KATLANABİLİR TELEFONUN ÖZELLİKLERİ NELER?

Birçok sosyal medya uygulamasını aynı anda kullanma özelliği sunuyor. Toplamda telefonda 6 kamera bulunuyor. 4 farklı renk seçeneği ile kullanıcılarına çeşitlilik sunuyor. 12 Gigabayt RAM’e sahip. 6.1 ve 6.3 olmak üzere 2 farklı inç seçeneği mevcut. 4K video kaydı özelliği ile muhteşem videolara çekim olanağı sağlıyor.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.