Samsung Türkiye 1 saatte hızlı teknik servis hizmetini başlattı

Samsung Türkiye tarafından yapılan açıklamaya göre 1 saatte hızlı servis hizmeti Türkiye’de verilmeye başlandı. Hızlı teknik servisi, Akıllı Servis Merkezlerinde verecek olan Samsung, Haziran ayında bu servislerin sayısını artıracak.


Samsung Türkiye 1 saatte hızlı teknik servis hizmetini başlattı

Akıllı telefon satın alan insanların en çok korktuğu konulardan bir tanesi satış sonrasında alamayacakları destektir. Bu sebeple akıllı telefonlara sırf satış sonrası desteği binlerce lira veriyoruz. Üstelik bazı markaların en ucuz telefonları bile ülkemizde eski model bir araç satın almaya yetiyor. 1 saatte teknik destek imkanı ile hizmet vermeye başlayacak olan Samsung Türkiye, ürün satışlarını böylece hızlandırmayı ve müşterilerine kaliteli bir hizmet vermeyi hedefliyor.

AKILLI SERVİS MERKEZİNDEN DUYURDU

Samsung Türkiye’nin yeni nesil hizmet anlayışına dair detaylar ise İstanbul Mecidiyeköy’de bulunan Akıllı Servis Merkezinde ortaya çıktı. Buradan açıklama yapan yetkililer artık 1 saatte hızlı servis imkanının, servis merkezlerinde kullanılmaya başlanacağı duyurdular. Şu anda 14 ayrı Samsung servisinde talepler genelde 1 saatte cevaplanabiliyor. Bunlarla birlikte yine çağrı merkezi üzerinde de birçok soruna cevap bulunabiliyor.

SAMSUNG İLK DEFA TÜRKİYE’DE DENİYOR

Bahsi geçen 1 saatte teknik servis imkanının ilk olarak Türkiye’de uygulandığı ve başka hiçbir ülkede olmadığı da Samsung yetkilileri tarafından açıklandı. Bununla birlikte şu anda Türkiye’nin 6 ilinde bulunan 14 merkez Akıllı Servis Merkezi 1 saatte teknik servis imkanı veriyor. Haziran ayı içinde bu sayıyı 9 ilde 21 merkezde çıkararak, 1 saatte hızlı servis imkanının çoğaltılması bekleniyor. Samsung bu uygulamayı pilot uygulama olarak ilk kez Türkiye’de deneyecek.

Yazar: Seher Demirol

Seher Demirol
Adana'da 1989 senesinde dünyaya gelen Seher Demirol, Marmara Ünivetsitesi mezunudur. 2014 senesinden beri haber sektöründe çeşitli kategorilerde görev alan Demirol, kendini magazin alanında ilerletmiştir. Yaptığı çarpıcı haberlerle birçok kez medya gündemine oturan Demirol, kariyerine ulusal haber sitelerinde editörlük görevi alarak devam etmektedir.

İlginizi Çekebilir

Samsung mobil fotoğrafçılık için yeni sensörler geliştirdi

Samsung mobil fotoğrafçılık için yeni sensörler geliştirdi

Samsung mobil fotoğrafçılık deneyimini zirveye çıkaracak yeni sensörlerini tanıttı. Patenti de alınan kamera sensörleri sayesinde gece çekimi, HDR desteği ve 480 FPS'de video HD kaydı mümkün bir hale gelecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.