Samsung One UI İçin Çalışmalarda Sona Gelindi!

Android telefonların amiral gemisi olarak bilinen Samsung, 2019 yılında kullanıcılarını yeni arayüzü ile buluşturuyor.
Takip et
Samsung One UI İçin Çalışmalarda Sona Gelindi!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Her yıl farklı özellikleri ile kullanıcı karşısına çıkan Samsung, 2019 yılı için kullanıcılarına yeni bir sürpriz daha hazırladı ve arayüzünde köklü değişikliklere gitti. One UI olarak adlandırılan arayüz ile ilgili her geçen gün yeni bir bilgi geliyor. Firma yeni arayüzü Android Pie güncellemesini alabilen bütün cihazların kullanılabileceğine dair bilgi verdi.

Daha önce çıkartmış olduğu TouchWiz, Experience gibi güncellemeler ile istediği başarıyı elde eden ve kullanıcılarına üst düzey bir deneyim yaşatan Samsung, yeni arayüzü One UI’den oldukça umutlu. Tasarımlarında genellikle keskin hatlar kullanmayı tercih eden Samsung, One UI ile bu alışıla gelmiş geleneğin dışına çıkıyor ve oval hatlara dönüyor. İkonlardan tutunda background tasarımına kadar oval hatların kullanıldığı arayüzün yeni görüntüsüyle çok daha modern bir havaya sahip olduğu gelen bilgiler arasında.

NOTE 10 ANDROID Q SÜRÜMÜ İLE GELİYOR

Samsung’un en çok  kullanılan modelleri arasında yer alan Note serisinin sonuncusu olarak duyurulan Note 10 için de çalışmalarda sona gelindi. Ağustos ayı içerisinde tanıtımının yapılması planlanan yeni cihazın Anroid Q ile gelmesi bekleniyor. Buda cihazı alan kullanıcıların ilerleyen zaman içerisinde One UI’ye geçiş yapacağı anlamına geliyor. Ayrıca Samsung’un üzerinde titizlikle çalışmaya devam ettiği Galaxy S11 için de sonradan One UI’ye geçiş yapılması planlanıyor.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.